GymBeam Extra panenský olivový olej v sprejiCena: od 169 Kč / 6,38 EUR

olivový olej
169 Kč
6,38 EUR

Popis

Extra panenský olivový olej ve spreji je vysoce kvalitní olej, který vznikl mechanickým lisováním oliv za studena. Jedná se tak o skvělý zdroj zdravých tuků, který si při výrobě zachovává maximum prospěšných látek. Díky praktické formě spreje se olej dávkuje, a navíc budete mít vždy pod kontrolou použité množství. To je ideální například při hubnutí.

Extra panenský olivový olej ve spreji je vysoce kvalitní zdroj zdravých tuků, u kterého budete mít vždy pod kontrolou použité množství

Extra panenský olivový olej ve spreji je vysoce kvalitní olej s praktickým dávkováním, díky kterému budete mít vždy pod kontrolou množství použitého tuku. Vznikl lisováním za studena, což je šetrný proces, při kterém si zachovává vysoké množství prospěšných látek, jako jsou například polyfenoly. Extra panenský olivový olej je navíc skvělým zdrojem nenasycených tuků. Pokud s nimi nahradíte ve stravě tuky nasycené, můžete přispět k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.

Nejčastěji se doporučuje olivový olej využívat ve studené kuchyni. Můžete ho nanést na pečivo při zapékání baget, do salátu a na jakékoliv jiné pokrmy. Stejně tak ho můžete použít při přípravě nepečených dezertů, kdy nechcete, aby se vám ve formě přichytávaly. Ve srovnání například s řepkovým olejem má extra panenský olivový olej nižší kouřový bod. To však rozhodně neznamená, že byste ho nemohli v teplé kuchyni využívat. Pro běžné restování, pečení a další tepelné úpravy je naprosto bezpečný. Můžete ho použít na pánev, plech, formu při pečení a podobně.

Forma spreje je maximálně praktická pro každého, kdo chce mít pod kontrolou množství přidaného tuku. Snadno tak například na pánev nanesete minimálně vrstvu oleje. Pokrmy se vám tak nebudou přichytávat, aniž byste přidali do svého denního příjmu významné množství kalorií ve srovnání s tím, kdybyste tuk dávkovali lžící. Extra panenský olivový olej ve spreji je tak nezbytnou součástí výbavy každého, kdo se snaží stravovat zdravě nebo třeba i zhubnout a během dne by rád snížil množství přijaté energie. Stejně tak ho často využívají i závodníci v předsoutěžní dietě, u kterých hraje roli každý gram tuku navíc.

Extra panenský olivový olej ve spreji je ideální pro všechny kuchařky a kuchaře, kteří se nechtějí ochudit o chuť a funkce oleje při vaření, ale rádi by měli pod kontrolou jeho použité množství.

Extra panenský olivový olej v spreji - GymBeam

Extra panenský olivový olej ve spreji a jeho výhody

  • jedná se o kvalitní zdroj prospěšných tuků
  • vyrábí se lisováním za studena
  • zachovává si množství prospěšných látek
  • má formu praktického spreje
  • snadno se dávkuje
  • dobře se kontroluje jeho použité množství
  • hodí se do studené i teplé kuchyně
  • je ideální i při hubnutí

Složení

Extra panenský olivový olej. Lisován za studena. Směs olivových olejů pocházejících z EU. Olivový olej výběrové kategorie, získaný přímo z oliv a výlučně mechanickými způsoby.

Použití

Před použitím dobře protřepejte a nastříkejte na studenou pánev nebo misku ze vzdálenosti asi 10 cm.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 100 ml 1,8 ml
Energetická hodnota 3389 kJ/ 824 kcal 61 kJ / 15 kcal
Tuky 91,6 g 1,65 g
- nasycené mastné kyseliny 13 g 0,23 g
- mononenasycené mastné kyseliny 70 g 1,26 g
- polynenasycené mastné kyseliny 8,6 g 0,16 g
Sacharidy 0 g 0 g
- cukry 0 g 0 g
Bílkoviny 0 g 0 g
Sůl 0,00 g 0,00 g

Upozornění

Hořlavé. Sprej je pod tlakem. Nevystavujte slunečnímu záření a teplotě nad 50 °C. Nevhazujte do ohně. Nestříkejte na horké povrchy nebo v blízkosti otevřeného ohně. Chraňte před teplem. Držte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. Nádobu s rozprašovačem nepropichujte a nespalujte ani po použití