GymBeam Extrakt z artyčoků 90 kaps.Cena: 179 Kč / 6,75 EUR


-
+

Popis

Extrakt z artyčoků jsou kapsle s vysokým obsahem 900 mg výtažku z listů rostliny Cynara scolymus. Ta je známá svým bohatým podílem biologicky aktivních látek. Vyniká mezi nimi cynarin, který je vyhledávaný pro svou potenciální schopnost stimulovat tvorbu žluči a je také spojován s podporou tukového metabolismu. Kromě toho je předmětem výzkumů pro svůj potenciální vliv na játra.

Extrakt z artyčoků - kapsle s obsahem cynarinu, který je spojován s podporou tukového metabolismu a potenciálním vlivem na játra

Extrakt z artyčoků patří mezi vyhledávané doplňky na podporu celkové vitality organismu. Jde o kapsle s vysokým obsahem 900 mg výtažku z listů rostliny známé jako Cynara scolymus. Ta patří mezi zeleninu známou zejména z řecké a italské kuchyně pro své jedinečné chuťové a nutriční vlastnosti.

Zároveň obsahuje množství biologicky aktivních látek, včetně cynarinu. I díky němu je předmětem výzkumů pro své potenciální účinky na játra. Ta totiž vyrábí žluč, která se následně ukládá ve žlučníku, odkud putuje do tenkého střeva, kde pomáhá zpracovat tuk z potravy. Cynarin tedy vyhledávají především lidé, jejichž cílem je optimalizace produkce žluči a maximální podpora jater. Samotný artyčok má však charakteristickou chuť, která nevyhovuje každému a právě kvůli tomu je vhodné sáhnout po těchto kapslích. Jsou jednoduché na užívání a vhodné i pro vegany.

Extrakt z artyčoků a jeho výhody

  • jsou kapsle s vysokým obsahem 900 mg výtažku z artyčoků (Cynara scolymus)
  • ocení ho lidé, kteří usilují o maximální podporu jater
  • obsahují cynarin vyhledávaný s cílem optimalizace produkce žluči
  • je spojován s podporou tukového metabolismu
  • je vhodný i pro vegany

Složení

Objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), extrakt z listů artyčoků (Cynara scolymus) (5 % cynarin), protisrážlivé činidlo (stearan hořečnatý), hypromelózová kapsle.

Dávkování

Užívejte 2 kapsle denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 2 kapsle
Extrakt z listů artyčoků (Cynara scolymus) 900 mg
- Cynarin 45 mg

Referenční příjem dospělého člověka není stanoven.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti. Těhotné a kojící ženy by měly užívání produktu konzultovat s lékařem. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.
Minimální trvanlivost do konce: Uvedena na obalu.