GymBeam Extrakt z artyčoků 90 kaps.Cena: 179 Kč / 6,75 EUR


-
+

Popis

Extrakt z artyčoků je výtažek z listů artyčoku (Cynara scolymus), které jsou známé svým obsahem biologicky aktivního cynarinu. Obecně se spojuje s péčí o játra a cholesterol.Je proto vhodný pro každého, kdo chce maximálně pečovat o své zdraví a vitalitu.

Extrakt z artyčoků - výtažek z listů rostliny, která je známá obsahem biologicky aktivního cynarinu

Extrakt z artyčoků je doplněk z rostliny artyčok zeleninový (Cynara scolymus), který je známý svým obsahem biologicky aktivních látek, včetně cynarinu. Obecně se spojuje s péčí o cholesterol a játra, jejichž úkolem je mimo jiné vyrábět žluč. Ta se pak ukládá ve žlučníku, odkud putuje do tenkého střeva, kde pomáhá zpracovat tuk z potravy.

Artyčok je rostlina, která se pěstuje ve Středomoří jako zelenina a bývá součástí různých jídel ve francouzské a italské kuchyni. Je vhodný pro každého, kdo chce maximálně podpořit své zdraví a vitalitu. Extrakt z artyčoku mohou ocenit i lidé, kterým v jídle nevyhovuje charakteristická chuť artyčoku a chtějí těžit z jeho benefitů, jelikož v této praktické podobě je bez příchuti. Navíc se tento extrakt jednoduše užívá a je vhodný i pro vegany.

Extrakt z artyčoků - GymBeam

Extrakt z artyčoků a jeho výhody

  • doplněk z rostliny artyčok zeleninový (Cynara scolymus)
  • je známý obsahem biologicky aktivních látek, včetně cynarinu
  • obecně se spojuje s péčí o cholesterol a játra
  • je vhodný pro každého, kdo chce maximálně podpořit své zdraví a vitalitu
  • má praktickou formu
  • ocení ho lidé, kterým nevyhovuje charakteristická chuť artyčoku
  • je vhodný i pro vegany

Složení

Objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), extrakt z listů artyčoků (Cynara scolymus) (5% cynarin), protihrudkující činidlo (stearan hořečnatý), hypromelózová kapsle.

Dávkování

Užívejte 2 kapsle denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 2 kapsle
Extrakt z listů artyčoků (Cynara scolymus) 900 mg
- Cynarin 45 mg

Referenční příjem dospělého člověka není stanoven.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti. Těhotné a kojící ženy by měly užívání produktu konzultovat s lékařem. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Minimální trvanlivost do konce: Uvedena na obalu.