GymBeam Extrakt z bílé fazole 90 kaps.Cena: 219 Kč / 8,26 EUR


-
+

Popis

Extrakt z bílé fazole je přírodní doplněk s obsahem 1500 mg výtažku z bílé fazole (Phaseolus vulgaris) v poměru 20:1. Má formu kapslí a funguje jako blokátor sacharidů. Může tak snížit jejich vstřebané množství a pomoci s hubnutím. Je vhodný pro každého, kdo chce maximálně podpořit svou snahu o dosažení vysněné postavy.

Extrakt z bílé fazole - přírodní blokátor sacharidů, který je ideální pomocník při hubnutí

Extrakt z bílé fazole je dobře známý přírodní doplněk, který zná každý, kdo se už jistý čas orientuje ve světě zdravého životního stylu. Jedná se o snadno polykatelné kapsle s obsahem 1500 mg výtažku z bílé fazole v poměru 20:1. Obsahuje biologicky aktivní látku phaseolin, která funguje jako blokátor sacharidů. Tím dochází k tomu, že se citelně sníží množství vstřebaných sacharidů, ze kterých tak tělo nevyužije energii. Ty se pak jednoduše vyloučí nebo poslouží jako potrava zdraví prospěšných bakterií v tlustém střevě.

Tato schopnost phaseolinu v konečném důsledku může pomoci přijmout méně energie a podpořit tak hubnutí. Díky tomu je extrakt z bílé fazole oblíbený u lidí, kteří chtějí zhubnout. Jeho užívání se doporučuje zejména během diety, v kombinaci s vyváženým jídelníčkem a adekvátní fyzickou aktivitou. Ve formě těchto kapslí je navíc vhodný i pro vegany.

Extrakt z bílé fazole - GymBeamExtrakt z bílé fazole a jeho výhody

  • přírodní doplněk
  • obsahuje 1500 mg výtažku bílé fazole (Phaseolus vulgaris) v poměru 20:1
  • má formu snadno polykatelných kapslí
  • je známý jako blokátor sacharidů
  • může přispět k podpoře hubnutí
  • je vhodný i pro vegany

Složení

Extrakt z bílé fazole 20:1 (Phaseolus vulgaris), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protihrudkující činidlo (stearan hořečnatý), hypromelózová kapsle.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli 3krát denně s jídlem.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 3 kapsle * RI
Extrakt z bílé fazole 20:1 (Phaseolus vulgaris) 1500 mg -

*Referenční příjem dospělého člověka není stanoven.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti. Těhotné a kojící ženy by měly užívání produktu konzultovat s lékařem. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Mohlo by Vás také zajímat