Vážení zákazníci, prodejna na Koterovské má v pátek 29.9. otevřeno pouze do 12:30, děkujeme za pochopení!

GymBeam Extrakt z borovicové kůry 60 kaps.Cena: 155 Kč / 5,85 EUR


-
+

Popis

Extrakt z borovicové kůry je rostlinný doplněk stravy s obsahem zdraví prospěšných proanthokyanidinů. Ty patří mezi známé flavonoidy, které vynikají svými antioxidačními účinky, a díky tomu pomáhají chránit buňky před oxidačním stresem. Kromě toho je tento výtažek vyhledáván lidmi, kteří usilují o podporu zdraví cév a dýchacího systému.

Extrakt z borovicové kůry obsahuje účinné antioxidanty proanthokyanidiny a spojuje se s prospěšným vlivem na cirkulaci a zdraví cév

Extrakt z borovicové kůry (Pinus pinaster) je přírodní doplněk stravy s obsahem biologicky aktivních proanthokyanidinů. Ty patří mezi známé flavonoidy, které mají silné antioxidační účinky a podílejí se na ochraně buněk před oxidačním stresem a volnými radikály. Účinnost této látky potvrzuje fakt, že se strukturou podobá vyhledávaným antioxidantům ze zeleného čaje či hroznového vína.

Tento výtažek se navíc často spojuje se zvyšováním hladiny oxidu dusnatého (NO) v krvi, což se může projevit lepším prouděním krve v organismu. Díky tomu jej vyhledávají také lidé, kteří chtějí maximálně podpořit zdraví cév a dýchacího systému.

Na tomto produktu dále oceníte, že obsahuje extrakt, který je standardizovaný na 95% zastoupení proanthokyanidinů. Díky tomu získáte jistotu, že přijmete funkční množství účinné látky. Má formu praktických kapslí, které jsou vhodné i pro vegany, a v jedné dávce se nachází 100 mg výtažku z borovicové kůry.

Extrakt z borovicové kůry a jeho výhody

  • výtažek se standardizovaným obsahem proanthokyanidinů
  • v jedné dávce obsahuje 100 mg výtažku z borovicové kůry (Pinus pinaster)
  • má antioxidační účinky
  • vhodný pro lidi, kteří se starají o zdraví cév a dýchacího systému
  • má formu praktických kapslí
  • je veganský

Složení

Objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), maltodextrin, extrakt z borové kůry (Pinus pinaster) (95 % proantokyanidinů), protihrudkující činidla (stearan hořečnatý, oxid křemičitý), hypromelózová kapsle.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 kapsle
Extrakt z borovicové kůry 100 mg
- proantokyanidiny 95 mg

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti. Těhotné a kojící ženy by měly užívání produktu konzultovat s lékařem. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Alergeny: Může obsahovat stopy lepku, sóji a mléka.