Vážení zákazníci, po dobu rekonstrukce Koterovské ulice, můžete také využít náš zadní vchod. Mapka v kontaktech.

GymBeam Extrakt z fermentované červené rýže 90 kaps.Cena: 219 Kč / 8,26 EUR


-
+

Popis

Extrakt z fermentované červené rýže obsahuje prospěšnou látku monakolin K. Ten přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Proto je vyhledávaný zejména lidmi, kteří věnují maximální péči o zdraví svého srdce a oběhového systému. Díky čistě rostlinnému původu je tento produkt vhodný i pro vegany.

Extrakt z fermentované červené rýže obsahuje monakolin K, který pomáhá udržovat správnou hladinu cholesterolu

Extrakt z fermentované červené rýže je unikátní obsahem prospěšného monakolinu K. Ten přirozeně vzniká během procesu fermentace rýže, při které se používají speciální kvasinky kmene Monascus purpureus. Ty způsobují červené zbarvení rýže a také ji obohatí o biologicky aktivní složky, jako jsou antioxidanty nebo zmíněný monakolin K.

Tato látka je populární zejména v asijských zemích a v posledních letech se těší celosvětové oblibě. Monakolin K má blahodárný vliv na naše zdraví, jelikož přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Z toho důvodu vyhledávají doplňky stravy s obsahem monakolinu K zejména lidé, kteří chtějí maximálně pečovat o zdraví svého srdce a oběhového systému.

Tento produkt má formu praktických kapslí, které jsou vhodné i pro vegany. V jeho složení najdete standardizovaný výtažek z červené rýže, a díky tomu získáte jistotu, že obsahuje aktivní látku. V jedné dávce přijmete 10 mg monakolinu K.

Extrakt z fermentované červené rýže a jeho výhody

  • výtažek se standardizovaným obsahem monakolinu K
  • v jedné dávce obsahuje 10 mg monakolinu K
  • pomáhá udržovat správnou hladinu cholesterolu
  • je vhodný pro lidi, kteří chtějí maximálně pečovat o zdraví srdce a oběhového systému
  • má formu praktických kapslí
  • je vhodný pro vegany

Složení

Extrakt z fermentované červené rýže (Monascus purpureus) (3 % monakolin K), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protihrudkující činidlo (stearan hořečnatý), hypromelózová tobolka.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 kapsle
Extrakt z fermentovanej červenej ryže (Monascus purpureus) 333 mg
- Monakolin K 10 mg

Referenční příjem dospělého člověka není stanoven.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Nevhodné pro děti, dorost, těhotné a kojící ženy, osoby užívající hypolipidemika a osoby s onemocněním ledvin, jater a svalovými poruchami. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.
Minimální trvanlivost do konce: Uvedena na obalu.