GymBeam Extrakt z houby Chaga (rezavec šikmý) 90 kaps.



Cena: 210 Kč / 7,92 EUR


-
+

Popis

Extrakt z houby Chaga (rezavec šikmý) patří mezi prospěšné a velmi uznávané houby, které obsahují množství blahodárných látek. Je spojována především s potenciálním vlivem na obranyschopnost organismu, hladinu cholesterolu a může se pochlubit i širokým spektrem harmonizujících účinků. Má formu praktických kapslí, díky kterým se snadno užívá.

Extrakt z houby Chaga (rezavec šikmý) patří mezi houby, které jsou známé svým blahodárným vlivem

Extrakt z houby Chaga (rezavec šikmý), označovaná též jako Inonotus obliquus, patří mezi velmi uznávané houby, které jsou známé svým obsahem prospěšných bioaktivních látek. Jedná se o extrakt, který je standardizovaný na 40% podíl polysacharidů, díky čemuž je snadno zaručen obsah důležitých složek. Chaga je obecně spojována s možným vlivem na celkovou obranyschopnost organismu a hladinu cholesterolu. V této oblasti je ovšem potřeba ještě rozšířit množství provedených výzkumů.

Chaga patří mezi dřevokazné houby a je na první pohled dobře rozeznatelná. Roste na břízách a svým vzhledem připomíná hromadu hlíny. Od té se ovšem liší oranžovými částmi. Je známá díky svému obsahu polyfenolů, triterpenoidů a polysacharidů. V extraktech je obecně obsah bioaktivních látek koncentrovanější. Proto jsou houbové výtažky populárním způsobem, jak snadno těžit z benefitů této potraviny.

Extrakt z houby Chaga (rezavec šikmý) - GymBeam

Extrakt z houby Chaga (rezavec šikmý) a jeho výhody

  • patří mezi prospěšné houby
  • extrakt je standardizovaný na 40% podíl polysacharidů
  • spojuje se s blahodárnými účinky
  • může mít vliv na imunitu
  • zkoumá se pro svůj možný vliv na hladinu cholesterolu
  • je vhodný pro lidi, kteří chtějí podpořit své zdraví a vitalitu
  • má formu praktických kapslí

Složení

Extrakt z rezavce šikmého 20–25:1 (Inonotus obliquus) (plodnice) (40% polysacharidy), protispékavé látky (stearan hořečnatý, oxid křemičitý), hypromelózová kapsle.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 kapsle *RI
Extrakt z houby Chaga 20–25:1 (Inonotus obliquus) 500 mg -
- polysacharidy 200 mg -

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Uchovávejte na suchém místě mimo přímé sluneční záření při pokojové teplotě.