GymBeam Extrakt z olivových listů 90 kaps.Cena: 179 Kč / 6,75 EUR


-
+

Popis

Extrakt z olivových listů je funkční doplněk získaný z olivovníku. Vyhledávají ho zejména lidé, kteří chtějí pečovat o svou hladinu cholesterolu, krevní tlak a celý kardiovaskulární systém. Olivové listy jsou bohaté na prospěšné fenolické látky, jako je například oleuropein. A díky kapslové formě se extrakt i snadno užívá.

Extrakt z olivových listů pomáhá s péčí o kardiovaskulární zdraví a hladinu cholesterolu

Extrakt z olivových listů je funkční výtažek, který se získává z olivovníku, a to konkrétně z jeho listů. Jsou bohaté na prospěšné fenolické látky, mezi které patří například oleuropein. Konkrétně se jedná o extrakt, který je standardizovaný na jeho 10% podíl. Obsah prospěšné látky je tak zaručen. Oleuropein se typicky nachází právě v listech, nenajdeme ho tedy ve větším množství například v plodech, ze kterých se pak vyrábí olivový olej. V případě, že chcete z prospěšných látek olivovníku vytěžit maximum, je ideální používat olivový olej i tento extrakt.

Listy olivovníku jsou populární zejména mezi lidmi, kteří chtějí pečovat o svou hladinu cholesterolu, krevní tlak i celkový kardiovaskulární systém. Jsou tak ideálním pomocníkem v podpoře zdraví. Navíc mají formu praktických kapslí, díky kterým se snadno užívají. Zařadit je mohou dokonce i vegani, protože neobsahují žádné živočišné složky.

Extrakt z olivových listů - GymBeam

Extrakt z olivových listů a jeho výhody

  • funkční výtažek z listů olivovníku
  • jde o extrakt standardizovaný na 10% podíl prospěšného oleuropeinu
  • neobsahuje GMO
  • ideální při péči o krevní tlak a celý kardiovaskulární systém
  • spojuje se s možným vlivem na hladinu cholesterolu
  • je vhodný i pro vegany
  • má praktickou formu kapslí

Složení

Extrakt z olivových listů (Olea europaea) (10% oleuropein), maltodextrin, protihrudkující činidla (stearan hořečnatý, oxid křemičitý), hypromelózová kapsle.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 kapsle
Extrakt z olivových listů (Olea europaea) 500 mg
- Oleuropein 50 mg

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Uchovávejte na suchém místě mimo přímé sluneční záření při pokojové teplotě.

Alergeny: Může obsahovat stopy lepku, sóji a mléka.