Vážení zákazníci, po dobu rekonstrukce Koterovské ulice, můžete také využít náš zadní vchod. Mapka v kontaktech.

GymBeam Extrakt z třezalky tečkované 90 kaps.Cena: 159 Kč / 6,00 EUR


-
+

Popis

Extrakt z třezalky tečkované obsahuje biologicky aktivní látku hypericin, která se často spojuje s pozitivním vlivem na náladu a psychiku. Z toho důvodu výtažek běžně vyhledávají lidé, kteří usilují o lepší zvládání psychického napětí i stresu. Stejně tak jej ocení jedinci, kteří hledají způsob, jak podpořit trávení nebo zkvalitnit spánek.

Extrakt z třezalky tečkované obsahuje účinnou látku hypericin, která se spojuje s pozitivním vlivem na náladu a psychiku

Extrakt z třezalky tečkované (Hypericum perforatum) je přírodní doplněk s obsahem biologicky aktivní látky hypericin. Ten se nejčastěji spojuje s pozitivním vlivem na náladu a psychiku. Stojí za tím nejspíš možný vliv na neurotransmitery dopamin a serotonin, které hrají roli v navození pocitu spokojenosti, štěstí, dobré nálady a celkového well-being. Z toho důvodu je výtažek z třezalky tečkované oblíbený hlavně mezi lidmi, kteří usilují o lepší zvládání stresu a psychického napětí. Navíc se často spojuje také s blahodárným vlivem na trávení a spánek. Může tak pozitivně působit na celé spektrum oblastí životního stylu.

Tento produkt má formu praktických kapslí, které jsou vhodné i pro vegany. V jeho složení najdete standardizovaný extrakt, který je zárukou obsahu aktivní látky. V jedné dávce tak přijmete 0,9 mg hypericinu.

Extrakt z třezalky tečkované a jeho výhody

  • výtažek se standardizovaným obsahem aktivního hypericinu
  • v jedné dávce obsahuje 0,9 mg hypericinu
  • je vhodný pro lidi, kteří usilují o lepší náladu a zvládání stresu
  • spojuje se s pozitivním vlivem na trávení a spánek
  • má formu praktických kapslí
  • je vhodný pro vegany

Složení

Extrakt z třezalky tečkované (Hypericum perforatum) (0,3 % hypericin), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protihrudkující činidlo (stearan hořečnatý), hypromelózová tobolka.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 kapsle
Extrakt z třezalky tečkované (Hypericum perforatum) 300 mg
- Hypericin 0,9 mg

Referenční příjem dospělého člověka není stanoven.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti. Těhotné a kojící ženy by měly užívání produktu konzultovat s lékařem. Pokud dlouhodobě užíváte jakékoliv léky, o použití doplňku stravy se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.

Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.
Minimální trvanlivost do konce: Uvedena na obalu.