GymBeam Forskolin 60 kaps.Cena: 159 Kč / 6,00 EUR


-
+

Popis

Forskolin obsahuje extrakt z kořene kopřivy indické (Coleus forskohlii) s 10% zastoupením forskolinu. Ten patří díky svým účinkům mezi známé spalovače tuku, které se využívají při hubnutí. Navíc se těší oblibě mezi lidmi, kteří hledají způsoby, jak v organismu zvýšit hladinu testosteronu. Je tak vhodný i pro jedince, kteří usilují o růst svalů. Má formu praktických kapslí.

Forskolin - výtažek z kopřivy indické s 10% obsahem forskolinu, který se využívá jako spalovač tuku

Forskolin obsahuje výtažek z kořene kopřivy indické (Coleus forskohlii) s 10% zastoupením aktivního forskolinu. Tato látka patří díky svým účinkům mezi oblíbené spalovače tuku. Dokáže totiž v těle zvýšit aktivitu cyklického adenosinmonofosfátu (cAMP), což je spojeno s vyšším odbouráváním tuku. Z toho důvodu je forskolin populární mezi lidmi, kteří hledají způsob, jak maximálně podpořit hubnutí a udržení zdravé hladiny tuku v těle.  

               

Doplňky stravy s forskolinem jsou také vyhledávané mezi muži, kteří usilují o zvýšení hladiny testosteronu. To souvisí rovněž se schopností forskolinu zvýšit aktivitu cAMP, který může zasahovat i do tvorby tohoto anabolického hormonu. Díky pozitivnímu vlivu testosteronu na růst svalové hmoty a síly je tento suplement ceněný také mezi sportovci.

 

Má formu praktických kapslí a je vhodný pro vegany. Díky standardizovanému extraktu získáte jistotu, že obsahuje aktivní látku. V jedné dávce přijmete 10 mg forskolinu.

 

Forskolin - GymBeam

 

Forskolin a jeho výhody

  • obsahuje extrakt z kořene kopřivy indické (Coleus forskohlii)
  • je standardizovaným zdrojem forskolinu
  • patří mezi oblíbené spalovače tuku
  • používá se na podporu testosteronu
  • v jedné dávce přijmete 10 mg forskolinu 
  • má formu praktických kapslí
  • je veganský

             

Složení

Objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), extrakt z kořene kopřivy indické (Coleus forskohlii) (10 % forskolin), protihrudkující činidlo (stearan hořečnatý), hypromelózová kapsle.     

   

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

        

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 kapsle
Extrakt z kořene kopřivy indické (Coleus forskohlii) 100 mg
- Forskolin 10 mg

             

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.