GymBeam Ginkgo Biloba + Magnézium 90 kaps.Cena: 219 Kč / 8,26 EUR


-
+

Popis

Ginkgo Biloba + Magnézium je kombinace hořčíku a ginkgo biloby ve formě kapslí. Jeho užíváním podpoříte syntézu bílkovin, snížení únavy a vyčerpání nebo udržení zdravých kostí a zubů. V 1 dávce se nachází až 150 mg magnézia a 60 mg extraktu ginkgo biloby.

Ginkgo Biloba + Magnézium pro redukci únavy a podporu nervového systému

Ginkgo Biloba + Magnézium jsou kapsle s obsahem extraktu ginkgo biloby a hořčíku. Hořčík je pro správné fungování organismu velmi důležitý, protože přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Kromě toho je užitečný pro syntézu bílkovin, funkci psychiky a nervové soustavy. Hořčík v těle přispívá ke správné látkové přeměně nebo udržení zdravých kostí a zubů. Ginkgo biloba je strom, jehož extrakt je populární součástí výživových doplňků. Je bohatý na antioxidanty, flavonoidy, terpenoidy a organické kyseliny. V každé dávce přijmete až 150 mg magnézia a 60 mg extraktu z ginkgo biloby. Vyzkoušejte i vy tuto výjimečnou kombinaci hořčíku a ginkgo biloby, a podpořte správné fungování organismu.

Ginkgo Biloba + Magnézium - GymBeam

Ginkgo Biloba + Magnézium a jeho výhody

  • podporuje redukci únavy a vyčerpání
  • přispívá k syntéze bílkovin
  • podporuje funkci psychiky a nervové soustavy
  • obsahuje antioxidanty, flavonoidy a terpenoidy
  • 60 mg extraktu ginkgo biloby a 150 mg hořčíku v 1 kapsli

Složení

Oxid hořečnatý, plnidlo (mikrokrystalická celulóza), Ginkgo biloba extrakt, protispékavé činidlo (stearan hořečnatý), hypromelózová kapsle.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 kapsle *RI
Hořčík 150 mg 40 %
Ginkgo biloba extrakt 60 mg -
- z toho flavonové glykosidy 14,4 mg -
- z toho terpenické laktony 3,6 mg -

*Referenční hodnota příjmu průměrné dospělé osoby (8400 kJ/ 2000 kcal).

Upozornění

Doplněk výživy. Pokud užíváte antikoagulancia, poraďte se před užíváním se svým lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určený pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.