AKCE - doprava přes Balíkovnu České pošty jen 39,-


GymBeam Glukomanan 120 tblCena: 259 Kč / 9,25 EUR


Popis

Glukomanan je polysacharid, který pochází z kořene rostliny Amorphophallus konjac. Jde o rozpustnou formu vlákniny, která se v Japonsku a Číně používá při přípravě jídel. Glukomanan totiž navozuje pocit sytosti a také může snížit absorpci tuků. Díky svým pozitivním vlastnostem se stal oblíbeným doplňkem výživy na hubnutí.

Glukomanan - rostlinný polysacharid z kořene Amorphophallus konjac, vhodný jako doplněk na hubnutí

Glukomannan pochází z kořene rostliny Amorphophallus konjac, která roste v teplých a tropických oblastech Asie. Tento rostlinný polysacharid je formou rozpustné vlákniny s velmi flexibilním využitím. Používá se zejména v potravinářském průmyslu, medicíně a farmacii jako stabilizátor či zahušťovadlo. V Japonsku a Číně je glukomanan tradiční ingrediencí při přípravě jídel.

Díky svým pozitivním účinkům je však čím dál populárnější i jako doplněk výživy na hubnutí. Je to proto, že glukomanan váže vodu a jeho konzumace může stimulovat pocit sytosti a také redukovat absorpci tuků. Zároveň v těle přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Glukomanan je proto oblíbeným pomocníkem při redukčních dietách a shazování přebytečných kilogramů. V kombinaci s nízkokalorickou dietou totiž efektivně podporuje hubnutí.

Glukomanan - GymBeam

Glukomanan a jeho výhody

  • spolu s nízkokalorickou dietou podporuje hubnutí
  • jde o vlákninu z kořene rostliny Amorphophallus konjac
  • udržuje normální hladinu cholesterolu v krvi
  • obsahuje až 3000 mg účinné látky na dávku

Složení

Glukomanan (Amorphophallus konjac) (kořen), objemové činidlo (fosforečnan vápenatý), protispékavé činidlo (oxid křemičitý), povlakové látky [(hydroxypropylmetylcelulóza, hydroxypropylcelulóza, modifikovaný škrob, triglycerid se středním řetězcem, mastek), izopropanol, polyethylenglykol].

Dávkování

Užívejte 2 tablety 3krát denně před jídlem.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty6 tablet
Glukomanan (Amorphophallus konjac) 3000 mg

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Mohlo by Vás také zajímat

product

Sanas Carnitol plus 30 ampulí á 25 ml

1 450 Kč
1 100 Kč / 39,30 EUR
-25 %
product

Nutristar Inositol 500 mg 500 tablet 1+1

1 578 Kč
919 Kč / 32,82 EUR
-42 %
product

USN Phedra Cut LIPO X 80s

1 290 Kč
821 Kč / 29,32 EUR
-37 %
product

USN Phedra Cut Lipo XT 60 duo tablet

1 290 Kč
821 Kč / 29,32 EUR
-37 %