GymBeam Glukosamin sulfát 250 gCena: od 219 Kč / 8,26 EUR

bez príchute
219 Kč
8,26 EUR

Popis

Glukosamin sulfát je funkční výživa na klouby, která se používá při péči o pohybový aparát. Je vhodná typicky pro starší lidi, aktivní jedince i profesionální sportovce, kteří více zatěžují celé tělo. Benefitovat z ní ale může úplně každý, komu jde o zdravý pohyb.

Glukosamin sulfát je funkční kloubní výživa, která pomáhá s péčí o pohybový aparát

Glukosamin sulfát je funkční kloubní výživa, která pomáhá s péčí o celý pohybový aparát. Vyrábí se z měkkýšů, a zaručuje tak vysokou kvalitu výsledného doplňku. V těle se z něj totiž vyrábí důležité sloučeniny (glykosaminoglykany a glykoproteiny), které slouží jako stavební materiál pro tvorbu chrupavky a dalších částí pohybového aparátu. Glukosamin se přirozeně vyskytuje v našem těle. A právě suplementace je skvělým způsobem, jak ho doplňovat. Ideálně se hodí pro aktivní či rekreační sportovce, kteří jsou stále v pohybu a klouby či chrupavky u nich dostávají více zabrat. Stejně tak mohou z užívání glukosaminu těžit i starší lidé a všechny osoby, kterým jde o zdravý pohyb. 

 

V doplňku ho najdete ve formě glukosamin sulfátu, což je u kloubních výživ jeho nejpoužívanější forma. A pokud chcete pro své klouby udělat ještě více, můžete glukosamin zkombinovat i s dalšími účinnými složkami, kterými jsou chondroitin sulfát a MSM. Tyto tři látky vám efektivně pomohou starat se o svůj pohyb a zdraví celého aparátu. 

 

Glukosamin sulfát a jeho výhody

  • funkční kloubní výživa
  • pomáhá s péčí o pohybový aparát
  • je ideální pro starší lidi, kteří touží po zdravém pohybu
  • je ideální v období, kdy více zatěžujeme klouby
  • hodí se rekreačním i vrcholovým sportovcům
  • ideální je jeho kombinace s MSM a chondroitin sulfátem

 

Složení

100% glukosamin sulfát 2KCL.

 

Dávkování

Rozmíchejte 1 g produktu ve 250-350 ml vody nebo ovocného džusu a užijte 2krát denně.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty v 100 g
Glukosamin Sulfát 2KCL 100 g

 

Upozornění

Doplněk výživy. Výrobek není náhradou pestré a vyvážené stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Nevhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.