GymBeam Gymnema sylvestre 90 kaps.Cena: 191 Kč / 7,20 EUR


-
+

Popis

Gymnema sylvestre je funkční extrakt z listů gymnémy lesní. Tato vytrvalá rostlina se spojuje s péčí o normální hladinu cukru v krvi a kontrolu tělesné hmotnosti. Používají ji často lidé, kteří se potýkají s chutí k jídlu. Výtažek z této rostliny ale mohou zařadit například i ti, kteří se snaží zhubnout.

Gymnema sylvestre je rostlinný výtažek, který pomáhá s péčí o normální hladinu cukru v krvi a kontrolu hmotnosti

Gymnema sylvestre patří mezi funkční rostlinné výtažky, které se pyšní obsahem mnoha prospěšných složek. V tomto případě se jedná o extrakt standardizovaný na 25% podíl kyseliny gymnemové, díky čemuž máte zaručený příjem účinné látky. Výtažek se získává z listů gymnémy lesní, což je vytrvalá dřevina známá hlavně z ajurvédy.

Dnes je po celém světě populární především mezi lidmi, kteří se snaží zhubnout. Tato rostlina se totiž spojuje s péčí o kontrolu tělesné hmotnosti a normální hladinu cukru v krvi. Stejně tak ji ovšem vyhledávají i ti, kteří se potýkají s chutěmi na slaná a sladká jídla. Jedná se zkrátka o funkční doplněk, který přijde vhod při hubnutí, kdy se člověk snaží držet v kalorickém deficitu.

Gymnema sylvestre a jeho výhody

  • funkční extrakt z listů gymnémy lesní
  • je standardizovaná na 25% obsah kyseliny gymnémové
  • pomáhá s péčí o normální hladinu cukru v krvi
  • ideální při hubnutí
  • hodí se každému, kdo se zajímá o kontrolu své tělesné hmotnosti
  • spojuje se s potenciálním vlivem na chuť k jídlu
  • ideální i pro vegany

Složení

Plnidlo (mikrokrystalická celulóza), extrakt z listů gymnémy lesní (Gymnema sylvestre) (25 % kyselina gymnemová), protihrudkující látka (stearan hořečnatý), hypromelózová tobolka.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli 1-2x denně 5-10 minut před hlavním jídlem.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 2 kapsle
Extrakt z listů gymnémy lesní (Gymnema sylvestre) 800 mg
- Kyselina gymnemová 200 mg

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. O souběžném užívání s antidiabetiky se poraďte s lékařem nebo lékárníkem. Skladujte mimo dosah malých dětí. Uchovávejte na suchém místě mimo přímé sluneční záření při pokojové teplotě.