GymBeam Hlíva ústřičná 90 kaps.Cena: 199 Kč / 7,51 EUR


-
+

Popis

Hlíva ústřičná je funkční doplněk s obsahem výtažku z hlívy ústřičné (Pleurotus ostreatus), který se těší oblibě díky svým blahodárným účinkům na organismus. Obsahuje totiž řadu biologicky aktivních látek, jako jsou například polysacharidy, konkrétně pak beta-d-glukany. Kromě toho patří mezi antioxidanty, které přispívají k ochraně buněk před oxidačním stresem.

Hlíva ústřičná - funkční houba s obsahem biologicky aktivních látek včetně beta-glukanů, které mají blahodárný efekt na organismus

Hlíva ústřičná obsahuje extrakt z hlívy ústřičné (Pleurotus ostreatus), kterou možná znáte i pod názvem oyster mushroom. Ta se běžně používá při vaření a pro své blahodárné účinky na organismus patří rovněž mezi oblíbené doplňky stravy. Obsahuje totiž celou řadu biologicky aktivních látek včetně prospěšných polysacharidů, které se spojují s příznivým efektem na zdraví. Tato houba je však vyhledávaná také mezi lidmi, kteří chtějí pečovat o svou odolnost. Mimo to se řadí rovněž mezi antioxidanty, jejichž úkolem je obecně chránit buňky před oxidačním stresem.

Tento produkt je díky svým vlastnostem ideálním pomocníkem při péči o celkové zdraví a vitalitu. Výhodou je také standardizovaný 30% obsah účinných beta-d-glukanů. Máte tak jistotu, že v každé kapsli přijmete 125 mg těchto polysacharidů. Všechny použité ingredience jsou navíc 100% rostlinné, díky čemuž je vhodný pro vegany.

Hlíva ústřičná - GymBeam

Hlíva ústřičná a její výhody

  • obsahuje výtažek z hlívy ústřičné (Pleurotus ostreatus)
  • je standardizovaná na 30% obsah beta-d-glukanů
  • v jedné dávce obsahuje 125 mg beta-d-glukanů
  • patří mezi antioxidanty
  • vyhledávaná funkční houba
  • je známá i jako oyster mushroom
  • vhodná pro lidi, kteří chtějí pečovat o svou odolnost
  • může pomoci starat se o celkové zdraví a vitalitu
  • má formu praktických kapslí
  • je vhodná pro vegany

Složení

Extrakt z hlívy ústřičné (Pleurotus ostreatus) (30 % beta-D-glukan), hypromelózová kapsle, objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protihrudkující látka (stearan hořečnatý).

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 kapsle *RI
Extrakt z hlívy ústřičné (Pleurotus ostreatus) 417 mg **
- Beta-D-glukan 125 mg **

**Referenční příjem dospělého člověka není stanoven.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Uchovávejte na suchém místě mimo přímé sluneční záření při pokojové teplotě.

Alergeny: Alergeny jsou ve složení vyznačeny tučným písmem. Může obsahovat stopy arašídů a sezamu.