GymBeam Hořká čokoláda 90% 6 x 70 gCena: 389 Kč / 14,68 EUR


-
+

Popis

Hořká čokoláda 90 % je zdravá lahůdka pro milovníky intenzivní kakaové chuti. Obsahuje nealkalizované kakao, které jí dodává přírodní výraznou chuť i aroma. Díky kakaovému máslu má jemnou konzistenci, která se rozplývá na jazyku. Kousek této ručně vyráběné čokolády si nejlépe vychutnáte, když se vám rozpustí v ústech. Můžete si ji také přidat do teplé ovesné kaše či oblíbených dezertů, aby chutnali ještě lépe.

Hořká čokoláda 90 % je pochoutka z kvalitních surovin, která si svou intenzivní čokoládovou chutí získá každého mlsouna.

Hořká čokoláda 90 % je lahodným potěšením pro každého, kdo si rád pochutná na poctivé čokoládě z kvalitních surovin. Obsahuje 90 % podíl kakaové sušiny, kterou tvoří nealkalizované kakao. To na rozdíl od alkalizovaného prochází šetrnějším procesem zpracování, díky čemuž si zachovává víc prospěšných látek a také přirozenou chuť i vůni. Další složkou je kakaové máslo, které čokoládě dodává jemnou konzistenci rozplývající se na jazyku. O sladký nádech se zase postará agávový sirup. Tato čokoláda se navíc vyrábí ručně a neobsahuje žádné zbytečné přísady, což je dalším důvodem prvotřídní chuti.

Kousek této dobroty může pomoct uspokojit touhu mlsných jazýčků po něčem sladkém. Hodí se tak například jako malá lahůdka po obědě či jako chutný doplněk ke kávě. Hořká čokoláda je také nenahraditelnou součástí mnohých koláčů a dezertů. Její kousky vyniknou v sušenkách, muffinech, banánovém chlebíku či oblíbeném koláči, který chceme oživit čokoládovou chutí. Nemusíme však zůstat jen u dezertů. Rozpouštějící se čtvereček lahodné čokolády dokáže posunout na jiný level například i oblíbenou snídaňovou kaši z ovesných vloček.

Hořká čokoláda 90% - GymBeam

Hořká čokoláda 90 % a její výhody

  • kvalitní čokoláda s 90 % podílem kakaové sušiny
  • je vyrobená z nealkalizovaného kakaa
  • má lahodnou a intenzivní chuť pravé čokolády
  • je bezlepková
  • neobsahuje GMO
  • pomůže upokojit mlsné jazýčky, které touží po něčem sladkém
  • skvěle vynikne v sušenkách, muffinech či oblíbených koláčích
  • výborně chutná rozpuštěná v kaši z ovesných vloček či jiných obilovin
  • vyrábí se ručně
  • je vhodná pro vegetariány a vegany

Složení

Kakaové máslo 54%, kakaový prášek z nealkalizovaného kakaa se sníženým obsahem tuku, agávový sirup. Kakaová sušina min. 90 %.

Tabulka nutričních hodnot

Výživa Na 100 g Na 70 g
Energetická hodnota 2636 kJ/ 630 kcal 1845 kJ/ 441 kcal
Tuky 57,8 g 40,5 g
- nasycené mastné kyseliny 29,8 g 20,9 g
Sacharidy 14,6 g 10,2 g
- cukry 8,3 g 5,8 g
Vláknina 12,9 g 9 g
Bílkoviny 8,6 g 6 g
Sůl 0,004 g 0,003 g

**Doporučená denní dávka pro dospělého není stanovena.

Upozornění

Skladujte na suchém místě mimo dosah přímého slunečního záření při pokojové teplotě.