GymBeam Hořká čokoláda 90% - Gymbeam 70 gCena: 69 Kč / 2,60 EUR


-
+

Popis

90% Hořká čokoláda je zdravou pochoutkou pro milovníky intenzivní kakaové chuti. Obsahuje nealkalizované kakao, které jí dodává přírodní výraznou chuť i aroma. Díky kakaovému máslu má zase jemnou konzistenci, která se rozplývá na jazyku. Kousek této ručně vyrobené čokolády si nejlépe vychutnáte, když se vám rozpouští v ústech. Můžete si ji také přidat do teplé ovesné kaše či oblíbených dezertů, aby chutnaly ještě lépe.

90% hořká čokoláda je vyrobena z vysoce kvalitních surovin, která svou intenzivní čokoládovou chutí potěší každého gurmána

90% hořká čokoláda je lahodnou pochoutkou pro každého, kdo si rád pochutná na dobré čokoládě z kvalitních surovin. Obsahuje 90 % kakaové sušiny, kterou tvoří nealkalizované kakao. To na rozdíl od alkalizovaného prochází šetrnějším procesem zpracování, díky čemuž si zachovává více prospěšných látek a také přirozenou chuť a vůni. Další složkou je kakaové máslo, které čokoládě dodává jemnou konzistenci rozplývající se na jazyku. O sladký nádech se zase postará agávový sirup. Tato čokoláda se navíc vyrábí ručně a neobsahuje žádné zbytečné přísady, což je dalším důvodem prvotřídní chuti.

Kousek této čokolády může pomoci uspokojit mlsné jazýčky, takže se skvěle hodí na malou svačinku po obědě nebo jako chutný doplněk ke kávě. Hořká čokoláda je také nenahraditelnou součástí mnohých koláčů a dezertů. Její kousky vyniknou v sušenkách, muffinech, banánovém chlebíčku či oblíbeném koláči, který chceme oživit čokoládovou chutí. Nemusíme však zůstat pouze u dezertů. Rozpouštějící se čtvereček lahodné čokolády dokáže posunout na jiný level napříkad také oblíbenou snídaňovou kaši z ovesných vloček.

90% hořká čokoláda a její výhody

  • vysoce kvalitní čokoláda s 90% kakaové sušiny
  • je vyrobena z nealkalizovaného kakaa
  • má lahodnou a intenzivní chuť pravé čokolády
  • bezlepková
  • neobsahuje GMO
  • pomůže uspokojit chuť na sladké
  • perfektní přísada do sušenek, muffinů nebo jiných oblíbených dezertů
  • dodá lahodnou chuť ovesným vločkám nebo jiným cereáliím
  • vyrábí se ručně
  • vhodné pro vegetariány a vegany

Ingredience

Kakaové máslo 54 %, kakaový prášek z nealkalizovaného kakaa se sníženým obsahem tuku, agávový sirup. Kakaová sušina min. 90 %.

Nutriční hodnoty

Nutriční hodnoty Na 100 g Na 70 g
Energetická hodnota 2636 kJ/ 630 kcal 1845 kJ/ 441 kcal
Tuky 57,8 g 40,5 g
- nasycené mastné kyseliny 29,8 g 20,9 g
Sacharidy 14,6 g 10,2 g
- cukry 8,3 g 5,8 g
Vláknina 12,9 g 9 g
Bílkoviny 8,6 g 6 g
Sůl 0,004 g 0,003 g

**Doporučená denní dávka pro dospělého není stanovena.

Varování

Skladujte na suchém místě mimo dosah přímého slunečního záření při pokojové teplotě.