GymBeam Hydrate + 20 tblCena: 49 Kč / 1,85 EUR


-
+

Popis

Hydrate + obsahuje šumivé tablety s minerálními látkami, které v organismu fungují jako elektrolyty. Patří mezi ně sodík, draslík, chlorid nebo hořčík a v těle mají řadu důležitých rolí. Hořčík například podporuje správnou funkci svalů. Ve složení najdete také zinek a vitamín B6, který přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Hydrate + využijete během sportu i po něm.

Hydrate + obsahuje důležité elektrolyty, zinek a vitamín B6 ve formě šumivých tablet

Hydrate + jsou šumivé tablety s vybranými minerálními látkami, které v organismu fungují jako elektrolyty. Patří mezi ně sodík, draslík, chlorid nebo hořčík a v těle zasahují do řady důležitých dějů. Sodík a draslík se například podílejí na optimální hydrataci, jelikož mají vliv na vyrovnávání hladin buněčné a mimobuněčné tekutiny. Elektrolyty typicky ztrácíme z těla potem, a to zejména při fyzické aktivitě. Proto je potřebné zejména při déletrvajícím vytrvalostním výkonu tyto látky doplňovat společně s vodou. Zvýšené ztráty tekutin nebo jejich nedostatečný příjem pak navíc mohou vést až k dehydrataci.

Obsažený hořčík navíc pomáhá udržet rovnováhu elektrolytů a také podporuje správnou funkci svalů. Jeho nízká hladina v organismu se totiž spojuje s nepříjemnými křečemi, které se mohou typicky objevit během náročného sportovního výkonu. Hořčík se rovněž podílí na normálním energetickém metabolismu, který zajišťuje uvolňování a spotřebu energie.

Ve složení najdete také zinek, jenž v organismu plní řadu důležitých funkcí. Přispívá tak třeba k normálnímu metabolismu sacharidů, které slouží jako primární zdroj energie pro svaly. Kromě toho působí příznivě na zdraví pleti, vlasů a nehtů, a má tak blahodárný vliv i na vzhled. Muži rovněž ocení, že podporuje udržení normální hladiny testosteronu v krvi.

Hydrate + - GymBeam

Účinky těchto minerálních látek skvěle doplňuje vitamín B6, který přispívá ke správné funkci imunitního systému. Zejména po tréninku uvítáte, že zároveň pomáhá snižovat únavu a vyčerpání. Mimo to podporuje také normální psychickou činnost.

Jedná se tak o komplexní doplněk stravy v podobě šumivých tablet, které stačí rozpustit ve vodě a vypít. Zefektivníte tak příjem tekutin a díky obsaženým látkám zároveň podpoříte tělesné funkce. Hodí se během náročného tréninku nebo po jeho skončení, kdy je ideální doba k doplnění všech důležitých živin.

Hydrate + a jeho výhody

 • jsou šumivé tablety s vybranými minerálními látkami a vitamínem B6
 • obsahuje důležité elektrolyty
 • díky rozpuštění ve vodě se obsažené látky rychle vstřebávají
 • pomůže s efektivní hydratací
 • podporuje udržení rovnováhy elektrolytů
 • přispívá ke správné funkce svalů
 • podílí se na správném metabolismu důležitém pro tvorbu energie
 • přispívá ke snížení únavy a vyčerpání
 • podporuje správnou funkci imunity
 • pomáhá udržet normální stav vlasů, pokožky a nehtů
 • přispívá k zachování normální hladiny testosteronu v krvi
 • podporuje správný metabolismus makroživin
 • je vhodný během sportu i po něm
 • s vodou vytvoří osvěžující nápoj

Složení

Kyselina (kyselina citrónová), dextróza, sacharóza, regulátor kyselosti (hydrogenuhličitan sodný), chlorid draselný, hořečnaté soli kyseliny citrónové, oxid hořečnatý, chlorid sodný, aroma, síran zinečnatý, sladidlo (sacharin sodný), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid).

Dávkování

Rozpusťte jednu tabletu ve 120 ml vody (vypočítaná osmolalita 320 mOsmol/kg vody). Užívejte jednou denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 tableta *RI
Energetická hodnota 44 kJ / 10 kcal 0,5 %
Tuky 0 g 0 %
- nasycené mastné kyseliny 0 g 0 %
Sacharidy 1,5 g 0,6 %
- cukry 1,5 g 1,7 %
Bílkoviny 0 g 0 %
Sůl 0,51 g 8,5 %
Sodík 227 mg -
Chlorid 200 mg 25 %
Hořčík 105 mg 28 %
Draslík 100 mg 5 %
Zinek 10 mg 100 %
Vitamín B6 5 mg 357 %

*Referenční hodnota příjmu průměrné dospělé osoby (8400 kJ/ 2000 kcal).

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.

Pokyny pro skladování: Uchovávejte mimo dosah dětí, v suchém prostředí, mimo dosah slunečního záření při pokojové teplotě.