GymBeam Inositol (vitamín B8) 120 kaps.Cena: 169 Kč / 6,38 EUR


-
+

Popis

Inositol (vitamín B8) je sacharid s molekulou podobnou glukóze, který se řadí k vitamínům skupiny B. Běžně se nachází také v buněčných membránách našeho organismu. Jedna kapsle obsahuje až 500 mg inositolu, díky čemuž vám poslouží na jeho doplnění do organismu.

Inositol (vitamín B8) - kapsle s obsahem až 500 mg účinné látky inositolu

Inositol (vitamín B8) se běžně nachází v buněčných membránách našeho organismu, zejména v mozku a centrálním nervovém systému. Jde však o sacharid, jehož molekulová struktura je velmi podobná glukóze. V menším množství ho proto můžete najít také v ovoci, semínkách, celozrnném pečivu či ořeších. Už jedna praktická kapsle tohoto produktu obsahuje až 500 mg inositolu (vitamínu B8). Díky tomu jde o skvělou volbu, jak doplnit jeho hladiny bez přijetí zbytečných kalorií.


Inositol - GymBeam

Inositol (vitamín B8) a jeho výhody

  • obsahuje až 500 mg inositolu v dávce
  • je zdrojem sacharidu podobného glukóze
  • je ve formě praktických kapslí

Složení

Inositol, objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protispékavé látky (stearan hořečnatý, oxid křemičitý), želatinová kapsle.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (1 kapsle)
Inositol 500 mg

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Nevhodné pro děti. Těhotné a kojící ženy by měly užívání produktu konzultovat s lékařem. Skladujte mimo sluneční záření a v suchu při teplotě od 0 do 25°C. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.