GymBeam Iron complex 120 tblCena: 159 Kč / 6,00 EUR


-
+

Popis

Iron complex je směs železa, zinku, vitamínu C a kyseliny listové v tabletové podobě. Jde o skvělý zdroj minerálů a vitamínů pro podporu metabolismu, imunitního systému nebo snížení únavy a vyčerpání.

Iron complex pro podporu imunity, metabolismu a celkové fungování organismu

Iron complex je směs železa, vitamínu C, zinku a kyseliny listové v tabletové podobě. Minerály a vitamíny jsou pro sportovce velmi důležité, protože zvýšené nároky na organismus vyžadují zvýšenou péči. Každá ze složek Iron complexu přispívá k důležitým procesům v lidském těle.

Iron complex a jeho účinné složky:

• Železo - přispívá k metabolismu pro tvorbu energie, správné funkci imunitního systému, snížení únavy a vyčerpání, přenosu kyslíku v těle, tvorbě červených krvinek a hemoglobinu.

• Vitamín C - udržuje funkci imunitního systému, napomáhá tvorbě kolagenu, funkci cév, kostí, pokožky a chrupavek, přispívá také k látkové přeměně a fungování nervové soustavy.

• Zinek - přispívá k metabolismu makroživin, kyselin a zásad, syntéze bílkovin, udržení optimální hladiny testosteronu a funkci imunitního systému.

• Kyselina listová - napomáhá k syntéze aminokyselin, funkci imunitního systému, snížení únavy a vyčerpání nebo tvorbě krve.

Iron complex - GymBeam

Iron complex a jeho výhody

  • komplex železa, vitamínu C, zinku a kyseliny listové
  • je důležitý pro podporu metabolismu
  • snižuje únavu a vyčerpání
  • podporuje funkci imunitního a nervového systému
  • podporuje tvorbu testosteronu
  • přispívá k tvorbě krve a hemoglobinu

Složení

Vitamín C (kyselina L-askorbová), fumarát železnatý, oxid zinečnatý, kyselina stearová, vitamín B9 (kyselina pteroylmonoglutamová), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza, fosforečnan vápenatý, hydroxypropylmethylcelulóza, hydroxypropylcelulóza), protispékavé činidlo (stearan hořečnatý), zvlhčovadlo (glycerol).

Dávkování

Užívejte 1 tabletu denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 tableta*RI
Vitamín C (kyselina L-askorbová) 100 mg 125 %
Vitamín B9 (kyselina pteroylmonoglutamová) 400 μg 200 %
Železo 18 mg 128,6 %
Zinek 12 mg 120 %

*Referenční hodnota příjmu průměrné dospělé osoby (8400 kJ/2000 kcal)

Upozornění

Doplněk výživy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určený pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.