GymBeam Jablečný ocet 90 kaps.Cena: 179 Kč / 6,75 EUR


-
+

Popis

Jablečný ocet obsahuje 500 mg jablečného octa ve formě kapslí. Jablečný ocet se vyrábí procesem fermentace z drcených jablek, které přirozeně obsahují minerální látky, stopové prvky či vitamíny. Většinou se používá jako prostředek pro zvýšení kyselosti v trávicím traktu, který díky fermentaci obsahuje prospěšné mikroorganismy.

Jablečný ocet - extrakt z drcených jablek ve formě veganských kapslí

Jablečný ocet jsou kapsle s obsahem 500 mg jablečného octa. Ten se vyrábí v procesu fermentace z drcených jablek, které přirozeně obsahují minerální látky, vitamíny či stopové prvky. Jde o prostředek na přírodní bázi, který se nejčastěji používá pro zvýšení kyselosti v trávicím traktu. Kyselé prostředí díky kyselině chlorovodíkové neutralizuje některé škodlivé mikroorganismy, které se do našeho těla dostávají prostřednictvím konzumace stravy. Zároveň brání rozkladu některých vitamínů.

Jablečný ocet tak užívají lidé, kteří usilují o podporu střevní mikroflóry a zlepšení trávení. Konzumace jablečného octa je pohodlná, protože jde o doplněk ve formě kapslí, který můžete užívat kdykoliv během dne. Navíc je populární mezi lidmi, kteří se snaží zhubnout. Kromě toho se v tekuté formě používá i jako přírodní kondicionér na vlasy nebo čisticí prostředek.

Jablečný ocet - GymBeam

Jablečný ocet a jeho výhody

  • jsou kapsle s obsahem 500 mg jablečného octa
  • jde o fermentovaný výrobek z drcených jablek
  • může pomoci se zvýšením kyselosti v organismu
  • je populární jako doplněk do diety

Složení

Jablečný ocet (prášek), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protispékavé činidlo (stearan hořečnatý), hyromelózová kapsle.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 kapsle
Jablečný ocet 500 mg
- kyselina octová 55 mg

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.