GymBeam Kočičí dráp 90 kaps.Cena: 191 Kč / 7,20 EUR


-
+

Popis

Kočičí dráp neboli řemdihák plstnatý je extrakt z tropické liány, který svým tvarem připomíná kočičí dráp. Používá se zejména jako pomocník při péči o pohybový aparát a přirozenou obranyschopnost organismu a celkovou vitalitu. Díky praktické kapslové formě se snadno užívá.

Kočičí dráp je extrakt z tropické liány, který se používá při péči o pohybový aparát a přirozenou obranyschopnost těla

Kočičí dráp můžete znát také pod jmény vilcacora či řemdihák plstnatý (Uncaria tomentosa). Jedná se o extrakt z tropické liány rostoucí v amazonii. Tato rostlina získala svůj název podle toho, že svým tvarem nápadně připomíná ohnutý kočičí dráp. To je ovšem jediné, co má s kočkou společného. Extrakt z této rostliny nejčastěji používají lidé, kteří chtějí pečovat o zdraví kloubů a přirozenou obranyschopnost organismu. Je tak skvělým způsobem, jak podpořit své zdraví a celkovou vitalitu.

Díky tomu, že má formu praktických kapslí, je užívání tohoto extraktu maximálně snadné. Ve složení navíc nejsou žádné živočišné složky, a tak mohou z benefitů kočičího drápu těžit také vegani.

Kočičí dráp - GymBeam

Kočičí dráp a jeho výhody

  • jedná se o extrakt z tropické liány
  • používá se při péči o zdraví kloubů
  • spojuje se s přirozenou obranyschopností
  • má formu praktických kapslí
  • je veganský

Složení

Prášek z kořene kočičího drápu (Uncaria tomentosa), protihrudkující činidlo (stearan hořečnatý), hypromelózová kapsle.

Dávkování

Užívejte 2 kapsle denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 2 kapsle
Prášek z kořene kočičího drápu (Uncaria tomentosa) 1000 mg

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Uchovávejte na suchém místě mimo přímé sluneční záření při pokojové teplotě.