GymBeam Kofein 90 tblCena: od 139 Kč / 5,25 EUR

bez príchute
139 Kč
5,25 EUR

Popis

Kofein patří mezi nejpoužívanější stimulanty, které se ve fitness světě těší velké oblibě. Je to proto, že dokáže nabudit organismus a maximalizovat váš fokus během náročného dne nebo tréninku. Bývá pravidelně ve složení energetických nápojů či pre-workout směsí a je také přirozenou součástí kávy. Vyhledávají ho lidé, kteří usilují o zlepšení bdělosti či výkonu. V této formě může oslovit každého, kdo nemá v oblibě kávu a vyhýbá se energetickým nápojem.

Kofein - populární stimulant, který může pomoci nabudit organismus, maximalizovat soustředění na tréninku či zachovat fokus během náročného dne

Kofein se těší velké popularitě nejen ve fitness světě. Patří mezi známé stimulanty, po kterých sahají ti, kteří potřebují nabudit organismus. Zároveň může pomoci maximalizovat váš fokus během náročného dne, kdy se potřebujete soustředit například na události ve škole, práci nebo náročný trénink. I proto bývá kofein pravidelnou součástí efektivních pre-workout směsí, po kterých sahají sportovci s cílem dostat ze sebe maximum a podpořit svůj vytrvalostní či silový výkon.Zároveň je také přirozenou součástí kávy a najdete ho i ve složení energetických nápojů. Ty vyhledávají lidé s úmyslem zlepšit bdělost, oddálit únavu a celkově se nabudit. Účinky kofeinu tak mohou ocenit nejen sportovci, ale i studenti, manažeři, lékaři či pracovníci ve službách a výrobním segmentu, kteří potřebují nabudit a zvýšit fokus na svou práci. Vzhledem k formě tohoto doplňku může být kofein také výhodou pro lidi, kterým nevyhovuje chuť klasické kávy, nebo se z různých důvodů vyhýbají energetickým nápojům. Další výhodou je také obsažené množství kofeinu, které převyšuje dvojité espresso. Jeho užívání je kromě toho velmi jednoduché a snadno si ho s sebou vezmete kamkoliv, kde můžete těžit z jeho zmíněných výhod. Navíc je vhodný i pro vegany.

Kofein - GymBeam

Kofein a jeho výhody

  • doplněk s obsahem populárního stimulantu
  • pomůže nabudit organismus a maximalizovat váš fokus
  • je vyhledáván s cílem zlepšení bdělosti
  • bývá součástí energetických nápojů a předtréninkových směsí
  • ocení ho sportovci, manažeři, studenti, lékaři a každý, kdo potřebuje povzbudit
  • obsahuje množství kofeinu, které převyšuje dvojité espresso
  • je ideální pro každého, komu nevyhovuje chuť kávy a nevyhledává ani energetické nápoje
  • je velmi praktický a jednoduchý na užívání
  • je vhodný i pro vegany

Složení

Kofein bezvodý, sorbitol, objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protihrudkující činidlo (stearan hořečnatý).

Dávkování

Užijte 1 tabletu denně, ideálně 60 minut před tréninkem.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 tabl.
Kofein 200 mg

Upozornění

Doplněk výživy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.