GymBeam Kolostrum 90 kaps.Cena: 199 Kč / 7,51 EUR


-
+

Popis

Kolostrum je funkční doplněk s obsahem kravského kolostra neboli prvního mléka (mleziva). Tuto tekutinu produkují mléčné žlázy savců dříve než mateřské mléko. Má tak unikátní složení s 30% obsahem imunoglobulinů, které patří mezi protilátky účastnící se imunitních reakcí organismu.

Kolostrum - kravské kolostrum s 30% obsahem imunoglobulinů, které se účastní imunitních reakcí

Kolostrum obsahuje unikátní kravské kolostrum, které je známé i jako první mléko neboli mlezivo. Tuto tekutinu produkují mléčné žlázy savců dříve než mateřské mléko. Od něj se liší hustší konzistencí, nažloutlou barvou a také složením. Vyniká například 30% obsahem imunoglobulinů, které patří mezi protilátky účastnící se imunitních reakcí organismu.

Tento doplněk je díky svým vlastnostem ideální pro všechny lidi, kteří chtějí pečovat o obranyschopnost svého těla a celkové zdraví. Má praktickou formu kapslí.

Kolostrum - GymBeam

Kolostrum a jeho výhody

  • funkční doplněk s obsahem kravského kolostra
  • má 30% obsah imunoglobulinů
  • je ve formě praktických kapslí
  • vhodné pro lidi, kteří chtějí pečovat o své zdraví

Složení

Hovězí kolostrum (mléko), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protispékavé činidlo (stearan hořečnatý), želatinová kapsle.

Dávkování

Užívejte 2 kapsle 2krát denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 4 kapsle
Kolostrum 1800 mg
- Imunoglobuliny 540 mg

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Alergeny: Alergeny jsou vyznačeny ve složení tučně.