GymBeam Kozlík lékařský 60 kaps.Cena: od 220 Kč / 8,29 EUR

bez príchute
220 Kč
8,29 EUR

Popis

Kozlík lékařský (Valeriana officinalis) je blahodárná rostlina, která se pyšní řadou benefitů. Používá se zejména pro péči o kardiovaskulární zdraví, trávicí systém, kognitivní funkce, spánek, celkovou relaxaci a well-being.

Kozlík lékařský je účinná rostlina, která pomáhá s péčí o trávení, spánek a celkovou tělesnou pohodu

Kozlík lékařský (Valeriana officinalis) je populární bylina se standardizovaným 0,8% obsahem účinné látky v podobě kyseliny valerenové. Svou oblibu si kozlík získal díky celé řadě benefitů. Nejčastěji je spojován s péčí o spánek, psychiku, celkovou pohodu, vnitřní klid a relaxaci. Pokud se vám často stává, že nemůžete usnout a koukáte večer hodiny do stropu, může pro vás být kozlík lékařský ideálním parťákem.

Kromě toho ho ale můžete používat také v případě, že se chcete starat o svůj trávicí i kardiovaskulární systém a kognitivní funkce, mezi které patří například paměť, učení a pozornost. Kozlík je zkrátka prospěšná bylinka, která může váš život obohatit v mnoha směrech.

Kozlík lékařský - GymBeam

Kozlík lékařský a jeho výhody

  • funkční extrakt z kozlíku s garantovaným obsahem účinných látek
  • je standardizovaný na 0,8% obsah kyseliny valerenové
  • používá se při péči o spánek, psychiku, pohodu a relaxaci
  • pomáhá starat se o trávení a kardiovaskulární systém
  • ideální při péči o kognitivní funkce

Složení

Extrakt z kozlíku lékařského (Valeriana officinalis) (0,8 % kyseliny valerenová), protispékavé činidlo (stearan hořečnatý), želatinová kapsle.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně před spaním.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 dávka (1 kaps)
Extrakt z kozlíku lékařského (Valeriana officinalis) 500 mg
- kyselina valerenová 4 mg

Upozornění

Doplněk výživy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.