GymBeam Kurkumin + Vitamín E 90 kaps.Cena: 209 Kč / 7,89 EUR


-
+

Popis

Kurkumin + Vitamín E je doplněk, který v sobě spojuje bioaktivní látku z kurkumy v podobě kurkuminu a vitamínu E. Samotný kurkumin je spojován s mnoha blahodárnými účinky na organismus. Vitamín E pak přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem. Jejich spojení ocení každý, kdo chce maximálně podpořit své zdraví a vitalitu.

Kurkumin + Vitamín E - funkční doplněk, který pomáhá s ochranou buněk před oxidačním stresem

Kurkumin + Vitamín E je spojení bioaktivní látky z kurkumy a populárního vitamínu. Samotný kurkumin z extraktu kurkumy je spojován s mnoha blahodárnými účinky na organismus. Přítomný vitamín E zase díky svým antioxidačním schopnostem přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem. Příčina vzniku tohoto stresu spočívá v nerovnováze mezi volnými radikály a antioxidanty v našem organismu, které jsou jeho běžnou součástí. Vitamín E může pomoci následky tohoto nepoměru zmírnit. Kurkumin + Vitamín E je tak ideálním spojením pro každého, kdo chce maximálně podpořit své zdraví a vitalitu.

Kurkumin + Vitamín E a jeho výhody

  • obsahuje funkční množství kurkuminu a vitamínu E
  • přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem
  • může pomoci zmírnit následky nepoměru mezi volnými radikály a antioxidanty
  • má mnoho blahodárných účinků
  • je vhodný i pro vegany
  • ocení ho každý, kdo chce maximálně podpořit své zdraví a vitalitu

Složení

Extrakt z kořene kurkumy 50:1 (Curcuma longa) (95 % kurkumin), vitamin E (DL-alfa tokoferol acetát), BioPerine® (extrakt z černého pepře) (Piper nigrum) (95 % piperin), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protispékavá látka (stearan hořečnatý), hypromelózová kapsle.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli jednou denně s jídlem.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 kapsle *RI
Extrakt z kořene kurkumy 105 mg -
- kurkumin 100 mg -
vitamín E (DL-alfa-tokoferylacetát) 6 mg 150 %
BioPerine®** 5 mg -

*Referenční příjem průměrného dospělého člověka (8400 kJ / 2000 kcal).

**BioPerine® je složka chráněná duševním vlastnictvím společnosti Sabinsa.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Skladujte na suchém místě mimo dosah přímého slunečního záření při pokojové teplotě.