GymBeam Kyselina alfa-lipoová 90 kaps.Cena: 239 Kč / 9,02 EUR


-
+

Popis

Kyselina alfa-lipoová je látka s antioxidačními účinky v praktických kapslích. Pro lidský organismus je zcela přirozená a najdete ji i v některých potravinách, jako jsou rajčata, špenát nebo brokolice. Díky svým vlastnostem pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem. Navíc je vyhledávaná mezi lidmi, kteří chtějí maximálně podpořit hubnutí.

Kyselina alfa-lipoová - účinný antioxidant, který pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem

Kyselina alfa-lipoová (ALA) je látka s mimořádnými antioxidačními účinky. Sama totiž dokáže chránit buňky před oxidačním stresem a zároveň se podílí na obnově antioxidačních schopností dalších látek, jako je třeba vitamín C nebo glutathion. K oxidačnímu stresu může dojít v případě, kdy organismus nezvládá odstraňovat škodlivé volné radikály. Ty pak mohou napadat a poškozovat zdravé buňky. Antioxidanty mají schopnost tyto částice zachytit a odstranit.

Kyselina alfa-lipoová se vyskytuje také v některých potravinách, jako jsou rajčata, špenát nebo brokolice. Kromě toho ji najdete i v lidském těle. Nachází se třeba v mitochondriích, které fungují jako taková továrna na energii. Podílí se na funkci metabolismu a produkci energie pro pohyb a další tělesné funkce. Z toho důvodu je tato látka vyhledávaná také mezi lidmi, kteří chtějí maximálně podpořit spalování tuku a hubnutí.

ALA je v tomto produktu ve formě praktických kapslí. V jedné dávce obsahuje 500 mg účinné látky a díky čistě rostlinnému složení je navíc vhodná i pro vegany.

Kyselina alfa-lipoová - GymBeam

Kyselina alfa-lipoová a její výhody

  • je látka s antioxidačními účinky
  • v jedné dávce obsahuje 500 mg účinné látky
  • má formu praktických kapslí
  • je vhodná pro vegany

Složení

Kyselina alfa-lipoová (ALA), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), hypromelózová kapsle, protihrudkující činidlo (stearan hořečnatý).

Dávkování

Užívejte 2 kapsle denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty2 kapsle
ALA (kyselina alfa-lipoová) 500 mg

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.