GymBeam Kyselina hyaluronová Forte 90 tblCena: od 229 Kč / 8,64 EUR

bez príchute
229 Kč
8,64 EUR

Popis

Kyselina hyaluronová Forte je dobře známá zejména v kosmetickém průmyslu, jelikož jejím úkolem v organismu je udržovat v buňkách vodu. Vyhledávají ji tak zejména lidé, kteří se chtějí maximálně starat o svůj vzhled a touží po svěží, mladistvé a dobře hydratované pleti. Kromě toho bývá pravidelnou součástí doplňků na klouby a vlasy. Je ve verzi forte, která bývá typická vyšším obsahem kyseliny hyaluronové.

Kyselina hyaluronová Forte - funkční doplněk vyhledáváaný pro maximální péči o mladistvý vzhled

Kyselina hyaluronová Forte patří mezi látky, které dokážou udržovat vodu v buňkách našeho organismu. Nejen pro tuto schopnost je dobře známá zejména v kosmetickém průmyslu. Vyhledávají ji lidé bez rozdílu věku, kteří se chtějí maximálně starat o svůj vzhled a touží po svěží, mladistvé nebo dobře hydratované pleti. Je přirozenou součástí našeho organismu a nachází se například v pokožce, vlasech, kloubech nebo prostoru okolo očí. Její hladina s vyšším věkem přirozeně klesá, a tak může být vhodné zaměřit se na její optimální příjem. Kromě toho je součástí vlasové struktury a i proto bývá pravidelnou součástí složení doplňků zaměřených na péči o vlasy, jejich výživu a zdravý vzhled. Její příjem se pojí s lepší vyživeností vlasových pramenů a také jejich lesklým a zdravým vzhledem.

 

Kyselina hyaluronová je navíc přirozenou součástí chrupavek, v nichž má za úkol jejich hydrataci a udržení pružnosti. Nachází se tak i v různých přípravcích na péči o klouby a celý pohybový aparát. Mohou ji ocenit lidé, kteří milují turistiku nebo chtějí zpříjemnit každý svůj krok. Ve výsledku tak jde o ideální a efektivní doplněk, který poslouží pro maximální péči o pleť, vlasy nebo chrupavky. Jeho výhodou je i verze forte, která je typická vyšším obsahem kyseliny hyaluronové. Kromě toho je tento doplněk vhodný i pro vegany.

 

Kyselina hyaluronová Forte - GymBeam

 

Kyselina hyaluronová Forte a její výhody

  • jejím úkolem je udržovat vodu v buňkách organismu
  • je vyhledávaná lidmi, kteří se chtějí maximálně starat o svůj vzhled
  • ocení ji každý, kdo touží po svěží, mladistvé a dobře hydratované pleti
  • je přirozenou součástí organismu
  • oblibují ji lidé, kteří se chtějí starat o funkci chrupavek
  • je ve verzi forte s vyšším obsahem kyseliny hyaluronové
  • je vhodná i pro vegany

    

Složení

Objemové činidlo (sorbitol), kyselina hyaluronová (hyaluronát sodný), protispékavé činidlo (stearan hořečnatý).

    

Dávkování

1 tableta denně.

       

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 tableta
Kyselina hyaluronová 100 mg

   

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určený pro děti. Těhotné a kojící ženy by měly užívání produktu konzultovat s lékařem. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Alergeny: Může obsahovat stopy lepku, sóji a mléka.