Vážení zákazníci, naše pobočka v Koterovské ulici v Plzni je stále otevřena, a e-shop běží v normálním provozu.


GymBeam Kyselina hyaluronová Forte 90 tblCena: 229 Kč / 8,18 EUR


Popis

Kyselina hyaluronová Forte je čistá kyselina hyaluronová v tabletové podobě. V lidském organismu se kyselina hyaluronová nachází v pokožce, vlasech, kloubech nebo prostoru kolem očí. Jejím úkolem v organismu je udržovat vodu v buňkách tkání, na povrchu očí a také pružnost chrupavek.

Kyselina hyaluronová Forte - čistý zdroj kyseliny hyaluronové pro váš organismus

Kyselina hyaluronová Forte je kyselina hyaluronová ve formě tablet. V lidském těle se přirozeně nachází v několika tkáních, zejména v pokožce, vlasech, kloubech nebo prostoru kolem očí. Hladina kyseliny hyaluronové věkem klesá, což vede k vysychání kůže a vzniku vrásek. V jedné tabletě přijmete až 100 mg kyseliny hyaluronové.

Kyselina hyaluronová Forte - GymBeam

Kyselina hyaluronová Forte a její výhody

  • 100 mg kyseliny hyaluronové v jedné tabletě
  • praktická tabletová forma
  • 90 dávek v jednom balení

Složení

Kyselina hyaluronová (hyaluronát sodný), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza, fosforečnan vápenatý, hydroxypropylmethylcelulóza, hydroxypropylcelulóza), leštící látky (mastné kyseliny), protispékavé látky (stearan horečnatý), zvlhčovadlo (glycerol).

Dávkování

Užívejte 1 tabletu denně.

Nutriční hodnoty1 tableta
Kyselina hyaluronová 100 mg

Upozornění

Doplněk výživy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určený pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.