GymBeam Kyselina listová (vitamín B9) 90 tblCena: 76 Kč / 2,85 EUR


-
+

Popis

Kyselina listová (vitamín B9) je prospěšná pro správné fungování imunity, redukci únavy, podporu růstu zárodečných tkání během těhotenství, ale i optimální tvorbu krve. Je v tabletové formě a každá tableta obsahuje 800 μg kyseliny listové.

Kyselina listová (vitamín B9) pro podporu imunity, tvorbu krve a redukci únavy

Kyselina listová (vitamín B9) jsou tablety s obsahem kyseliny listové, která je známá také pod názvem vitamín B9. V jedné tabletě najdete 800 μg kyseliny listové, která pomáhá správné syntéze aminokyselin a optimální látkové přeměně homocysteinu. Kromě toho je kyselina listová užitečná pro podporu správného fungování imunity, redukci únavy a vyčerpání, funkci psychiky, ale má také roli v procesu dělení buněk. Užívání vitamínu B9 je prospěšné i pro podporu růstu zárodečných tkání během těhotenství a správnou tvorbu krve. Tablety s obsahem kyseliny listové jsou praktickým způsobem pro doplnění její správné hladiny v organismu.

Kyselina listová (vitamín B9) - GymBeam

Kyselina listová (vitamín B9) a její výhody

  • je prospěšná pro tvorbu krve
  • pomáhá správné syntéze aminokyselin
  • podporuje fungování imunity
  • přispívá k redukci únavy
  • podporuje růst zárodečných tkání během těhotenství
  • až 800 μg v tabletě

Složení

Mikrokrystalická celulóza, fosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý, vitamín B9 (kyselina listová).

Dávkování

Užívejte 1 tabletu denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 tableta
Vitamín B9 (Kyselina listová) 800 mcg

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti do 3 let. Pokud jste těhotná nebo kojíte, před použitím se poraďte se svým lékařem. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Po otevření dobře uzavřete.