GymBeam L-Fenylalanin 90 kaps.Cena: 179 Kč / 6,75 EUR


-
+

Popis

L-Fenylalanin je dobře vstřebatelná forma této esenciální aminokyseliny. Patří mezi základní stavební složky bílkovin a v organismu se z něj také tvoří aminokyselina tyrosin. Ten se pak přeměňuje na neurotransmitery, konkrétně například na dopamin nebo noradrenalin, které hrají roli třeba v regulaci nálady či stresové reakce. Fenylalanin se tak účastní těch nejzákladnějších dějů v organismu.

L-Fenylalanin - esenciální aminokyselina, která se v těle přeměňuje na neurotransmitery ovlivňující náladu nebo zvládání stresu

L-Fenylalanin je dobře využitelná forma této esenciální aminokyseliny. Patří mezi základní stavební složky bílkovin a také se z něj tvoří řada dalších důležitých látek. V organismu se například přeměňuje na aminokyselinu tyrosin. Z něj pak vznikají neurotransmitery, jako je dopamin nebo noradrenalin, které hrají roli v regulaci nálady, stresové reakce i kognitivních funkcích, kam patří třeba myšlení a koncentrace. Fenylalanin tak zasahuje do těch nejzákladnějších dějů v organismu.

Fenylalanin patří mezi esenciální aminokyseliny. To znamená, že si jej naše tělo nedokáže samo vyrobit v dostatečném množství a jsme zcela závislí na jejím příjmu ze stravy. S doplněním fenylalaninu však pomohou také doplňky stravy. Tento produkt je tak vhodný zejména pro lidi, kteří si chtějí zajistit optimální příjem této nezbytné aminokyseliny. Je ve formě praktických kapslí, které jsou navíc vhodné i pro vegany.

L-Fenylalanin a jeho výhody

  • obsahuje dobře vstřebatelnou formu fenylalaninu
  • patří mezi esenciální aminokyseliny
  • v těle se mění na tyrozin
  • je prekurzorem řady neurotransmiterů
  • pomůže s příjmem fenylalaninu
  • je vhodný pro vegany

Složení

L-Fenylalanin, objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protihrudkující činidlo (stearan hořečnatý), hypromelózová kapsle.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli 1-3 krát denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 3 kapsle *RI
L-Fenylalanin 1500 mg **

**Referenční příjem dospělého člověka není stanoven

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Uchovávejte na suchém místě mimo přímé sluneční záření při pokojové teplotě.