Vážení zákazníci, po dobu rekonstrukce Koterovské ulice, můžete také využít náš zadní vchod. Mapka v kontaktech.

GymBeam L-Metionin 120 kaps.Cena: 219 Kč / 8,26 EUR


-
+

Popis

L-Metionin patří mezi esenciální aminokyseliny, které jsou důležitou stavební jednotkou našich tkání. Jako jedna z esenciálních aminokyselin je součástí kolagenu. Methionin se přirozeně vyskytuje v chrupavkách, ale také nehtech či vlasech. Je tak populární mezi lidmi, kteří chtějí podpořit jejich vzhled a kvalitu.

L-Metionin patří mezi esenciální aminokyseliny a je součástí kolagenu

L-Metionin je jednou z esenciálních aminokyselin. Ty naše tělo potřebuje pro správné fungování. Neumí si ho ale samo vyrobit, proto je důležité ho v libovolných formách pravidelně doplňovat. Kromě koncentrovaných doplňků ho najdeme například také ve vejcích, kuřecím mase či mléčných produktech.

L-Metionin zároveň patří také mezi sirné aminokyseliny. Je součástí kolagenu, který najdeme přirozeně v chrupavkách, nehtech, vlasech a dalších tkáních. Stejně tak je ale také potřebný pro syntézu kreatinu. Tato tělu vlastní látka se tvoří primárně v ledvinách a játrech z glycinu, argininu a také methioninu. Na příjem methioninu se zaměřují ženy a muži, kteří chtějí podpořit svou fyzickou krásu a celkový vzhled.

L-Metionin a jeho výhody

  • patří mezi esenciální aminokyseliny
  • je důležitou součástí kolagenu
  • má formu praktických kapslí
  • je důležitý pro syntézu kreatinu
  • je oblíbený u lidí, kteří chtějí podpořit svůj vzhled

Složení

L-Metionin, protihrudkující činidlo (stearan hořečnatý), hypromelózová tobolka.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 kapsle * RI
L-Metionin 500 mg -

*RI - Referenční příjem dospělého člověka není stanoven.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti. Těhotné a kojící ženy by měly užívání produktu konzultovat s lékařem. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Minimální trvanlivost do konce: Uvedena na obalu.

Mohlo by Vás také zajímat