Vážení zákazníci, po dobu rekonstrukce Koterovské ulice, můžete také využít náš zadní vchod. Mapka v kontaktech.

GymBeam Lykopen 90 kaps.Cena: 249 Kč / 9,40 EUR


-
+

Popis

Lykopen je jeden z nejznámějších antioxidantů v praktické kapslové formě. Pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem a volnými radikály. Je vyhledávaný lidmi, kteří usilují o podporu vitality a mladistvý vzhled. V přírodě jej najdete například v rajčatech, ale doplňky stravy jej typicky nabízí v ještě větší koncentraci.

Lykopen - přírodní antioxidant, který pomáhá bojovat s oxidačním stresem

Lykopen je karotenoid, který se řadí mezi nejznámější antioxidanty. Je ve formě praktických kapslí, které obsahují 20 mg této účinné látky v jedné dávce. Můžete jej přijímat také z některých zdrojů ovoce a zeleniny. Obsahem lykopenu jsou známá například rajčata, vodní meloun nebo růžový grapefruit. V těchto potravinách slouží také jako pigment a dodává jim charakteristickou barvu. Díky svým silným antioxidačním vlastnostem pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem a volnými radikály.

Lykopen je vyhledáván mezi lidmi, kteří chtějí podpořit zdraví pleti a udržet její mladiství vzhled. Má čistě rostlinný původ a je vhodný pro vegany.

Lykopen - GymBeam

Lykopen a jeho výhody

  • je silný antioxidant
  • pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem
  • v jedné denní dávce obsahuje 20 mg účinné látky
  • je vyhledávaný lidmi, kteří usilují o zdravou a mladistvou pleť
  • je ve formě praktických kapslí
  • je vhodný pro vegany

Složení

Lykopen - extrakt (5 % lykopen), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protispékavá látka (stearan hořečnatý), hypromelózová kapsle.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli 2krát denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty2 kapsle
Lykopen 20 mg

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Minimální trvanlivost: Uvedená na obalu.

Alergenové upozornění: Obsahuje mléčné výrobky.