GymBeam Malinové ketony 90 kaps.Cena: 229 Kč / 8,64 EUR


-
+

Popis

Malinové ketony obsahují v jedné kapsli 150 mg vysoce kvalitního přírodního extraktu z malin, který patří mezi populární spalovače tuku. Tato látka je zodpovědná za charakteristickou chuť i vůni malin a v doplňcích stravy ji tak najdete v mnohem větší koncentraci.

Malinové ketony - populární spalovač tuku v podobě přírodního extraktu z malin

Malinové ketony obsahují v jedné kapsli 150 mg vysoce koncentrovaného přírodního extraktu z malin. Ten je zodpovědný za jejich nezaměnitelnou chuť a vůni. Jedná se o látku, kterou běžně najdete v přírodě, a její větší množství se nachází zejména v kvalitních doplňcích stravy. V současnosti malinový extrakt díky svým účinkům patří mezi populární a vyhledávané spalovače tuku. Při spalování tuků se uvolňuje energie, díky čemuž můžete mít přes den více elánu a vitality. Malinové ketony navíc díky svým vlastnostem patří mezi antioxidanty, které obecně chrání buňky před oxidačním stresem. Hodí se tak pro všechny, kteří hledají způsoby, jak maximálně podpořit spalování tuku.

Malinové ketony - GymBeam

Malinové ketony a jejich výhody

  • obsahují 150 mg vysoce koncentrovaného extraktu z malin
  • jsou ve formě praktických kapslí
  • patří mezi přírodní spalovače tuku
  • jsou vhodné při hubnutí

Složení

Malinový extrakt (Rubus idaeus) (98 % ketony), protispékavé činidlo (stearan hořečnatý), želatinová kapsle.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 kapsle
Malinový extrakt (Rubus idaeus) 150 mg
- ketony 147 mg

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 ° C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.