Vážení zákazníci, prodejna na Koterovské má v pátek 29.9. otevřeno pouze do 12:30, děkujeme za pochopení!

GymBeam Mikrominerální komplex 60 kaps.Cena: 159 Kč / 6,00 EUR


-
+

Popis

Mikrominerální komplex obsahuje funkční kombinaci 10 minerálních látek včetně železa, zinku a selenu v praktické formě kapslí. Pomůže vám tak s doplněním esenciálních mikroživin, které jsou nezbytné pro udržení zdraví, vitality a správné funkce organismu. Je vhodný pro všechny jedince, kteří chtějí podpořit fyzické i duševní zdraví a také svůj vzhled.

Mikrominerální komplex obsahuje 10 pečlivě vybraných minerálních látek pro podporu celkového zdraví, vitality i vzhledu

Mikrominerální komplex je doplněk stravy, který se může pochlubit obsahem celé řady důležitých minerálních látek. Ty jsou nezbytné pro zachování správné funkce organismu, a proto bychom je měli pravidelně doplňovat. Ve složení najdete celkově 10 minerálních látek včetně železa, které se například podílí na normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu. Jeho dostatečný příjem je důležitý zejména pro ženy, které jej pravidelně ztrácí během menstruace. Při každodenním plnění povinností také oceníte jeho vliv na snížení únavy a vyčerpání.

S obsaženým jódem pak mají společné, že podporují udržení normálních kognitivních funkcí, jako je paměť, koncentrace a pozornost. Jód navíc pomáhá udržovat normální činnost a správnou tvorbu hormonů štítné žlázy, které mají vliv na rychlost metabolismu.

Součástí tohoto produktu je také zinek, jehož dostatečný příjem je důležitý pro udržení zdravých vlasů, pokožky a nehtů. Přispívá rovněž k plodnosti a správné reprodukční funkci. Pro naše tělo je nesmírně důležitý i z toho důvodu, že podporuje správnou činnost imunitního systému a udržení normálního stavu zraku. Všichni muži navíc ocení, že přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi. V tomto jej skvěle doplňuje selen, který podporuje normální spermatogenezi, což je rovněž klíčové pro reprodukční funkci. Selen je prospěšný také pro vlasy, nehty i imunitu. Tyto dvě látky navíc přispívají k ochraně buněk před oxidačním stresem, jelikož patří mezi antioxidanty.

Ve složení tohoto produktu nechybí ani měď, která může podpořit atraktivní vzhled. Přispívá totiž k normální pigmentaci vlasů a pokožky. Tím ale účinky této látky zdaleka nekončí. Pomáhá totiž udržovat také správnou funkci nervové soustavy, která řídí činnost všech orgánů v těle. Kromě toho podporuje normální energetický metabolismus, který zajišťuje uvolňování a spotřebu energie. S regulací metabolismu pomůže také přidaný chrom. Ten totiž přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi, což se může projevit například snížením chuti na sladká jídla.

Mikrominerální komplex se hodí i pro podporu pohybového aparátu, jelikož se ve složení vyskytuje také mangan, který přispívá k udržení dobrého stavu kostí. Nechybí v něm ale ani molybden, křemík nebo bor. Jedná se tak o komplexní produkt, pomocí kterého doplníte celé spektrum nezbytných mikroživin. Hodí se všem lidem, kteří se starají o své zdraví a chtějí ho podpořit po všech směrech. Výhodou je také praktická forma kapslí a čistě rostlinné složení, díky čemuž je vhodný i pro vegany.

Mikrominerální komplex a jeho výhody

 • komplexní produkt s obsahem 10 vybraných minerálních látek
 • je zdrojem železa, zinku, selenu, jódu a dalších nezbytných mikroživin
 • podporuje správnou funkci imunity a nervové soustavy
 • přispívá ke snížení únavy a vyčerpání
 • pomáhá udržovat zdravé vlasy, nehty, kosti i pokožku
 • má pozitivní vliv na plodnost a reprodukční schopnosti
 • podporuje normální energetický metabolismus
 • přispívá k udržení zdravé hladiny testosteronu v krvi
 • pomáhá udržovat zdravý zrak
 • podporuje udržení normálních kognitivních funkcí, jako je paměť a myšlení
 • má formu praktických kapslí
 • je vhodný pro vegany

Složení

Extrakt z chaluhy bublinaté (Fucus vesiculosus) (0,1% jód), extrakt z přesličky rolní (Equisetum arvense) (7 % křemík), bisglycinát zinečnatý, objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), bisglycinát železnatý, L-selenomethionin, kyselina boritá, síran manganatý, protihrudkující činidlo (stearan hořečnatý), bisglycinát měďnatý, pikolinát chromu, molybnenan sodný, celulózová kapsle.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 kapsle *RI
Železo 10 mg 71,4 %
Mangan 2 mg 100 %
Meď 1 mg 100 %
Molybden 50 μg 100 %
Bor 1,5 mg -
Křemík 7 mg -
Zinek 10 mg 100 %
Chrom 120 μg 300 %
Jód 150 μg 100 %
Selen 55 μg 100%

*Referenční hodnota příjmu průměrné dospělé osoby (8400 kJ/ 2000 kcal)

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Minimální trvanlivost do konce: Uvedena na obalu.