GymBeam Multivitamín 100% 20 tblCena: od 52 Kč / 1,95 EUR

pomeranč
52 Kč
1,95 EUR

Popis

Multivitamín 100 % je funkční komplex vitamínů ve formě šumivých tablet. Ty se po rozpuštění ve vodě promění v lahodný nápoj, díky kterému se vitamíny rychle vstřebávají. Snadno tak doplníte celé spektrum prospěšných látek, které se obecně podílejí na základních procesech v organismu, jako je regenerace, činnost imunity či nervového systému.

Multivitamín 100 % - vitamínové šumivé tablety, ze kterých si připravíte osvěžující nápoj

Multivitamín 100 % obsahuje 10 vitamínů ve formě šumivých tablet, které po rozpuštění ve vodě vytvoří osvěžující nápoj. Díky tomu se vitamíny v těle rychle vstřebávají a organismus je může hned využít. Efektivně tak doplníte například vitamín C (kyselina l-askorbová), který se podílí na správné funkci imunity, ale také na optimální tvorbě kolagenu pro správnou funkci kostí, kloubů, chrupavek, krevních cév a kůže. Ocení ho tak sportovci a všichni aktivní lidé, kteří usilují o optimální funkci pohybového aparátu.

Součástí je také všech 8 vitamínů skupiny B, které se účastní těch nejzákladnějších dějů v organismu. Příkladem je vitamín B1 (thiamin), který podporuje správnou činnost srdce. Vitamín B2 (riboflavin) zase přispívá k normální činnosti nervové soustavy, která řídí funkci všech orgánů v těle. Neméně důležitý je vitamín B3 (niacin). Ten se podílí na normálním energetickém metabolismu, který zajišťuje energii pro všechny procesy v organismu. Kromě toho působí příznivě i na zdraví pleti.

Ve složení tohoto multivitamínu nechybí ani vitamín B5 (kyselina pantothenová), který přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Stejně tak podporuje udržení normální činnosti mozku. Vitamín B6 (pyridoxin) působí příznivě na psychické funkce, což oceníte nejen v době, kdy je toho na vás moc. Při péči o vzhled je zase užitečný vitamín B7 (biotin), který má blahodárný vliv na zdraví pleti a vlasů.

Multivitamin 100% - GymBeam

Zapomenout nemůžeme ani na vitamín B9 (kyselina listová, folát). Ten přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství, a hraje tak v organismu důležitou roli při vývoji plodu. Kromě toho se podílí na procesu dělení buněk, který v těhotenství probíhá ve zvýšené míře. Významnou funkci v těle má také vitamín B12 (kobalamin). Podporuje totiž správnou činnost imunitního systému a také přispívá k normální tvorbě červených krvinek. Díky vitamínu E tento doplněk navíc pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem.

Multivitamín 100 % je díky praktické formě šumivých tablet oblíbený i mezi lidmi, kterým nevyhovují běžné tablety nebo kapsle. Ve vodě se skvěle rozpouští a vytvoří lahodný nápoj. V létě si do něj můžete přidat i led a vítané osvěžení v horkých dnech je na stole. Navíc neobsahuje žádné živočišné složky a je tak vhodný i pro vegetariány a vegany.

Multivitamín 100 % a jeho výhody

  • multivitamín ve formě šumivých tablet
  • obsahuje 10 vitamínů
  • podporuje správnou funkci imunity, nervové soustavy a psychiky
  • přispívá ke snížení únavy a vyčerpání
  • podporuje zdravé vlasy i pokožku
  • pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem
  • podporuje normální energetický metabolismus
  • po rozpuštění ve vodě vytvoří osvěžující nápoj
  • neobsahuje laktózu ani lepek
  • hodí se pro každodenní péči o zdraví a vitalitu

Složení

Regulátory kyselosti (kyselina citronová, uhličitan sodný), zpevňující látka (sorbitoly), glukóza, vitamín C (kyselina L-askorbová), koncentrát z červené řepy, vitamín E (DL-alfa-tokoferyl-acetát), zpevňující látka (polyethylenglykol), aroma, sladidlo (sukralóza), vitamín B3 (nikotinamid), vitamín B5 (D-pantothenát vápenatý), barvivo (karoteny), vitamín B7 (D-biotin), vitamín B9 (kyselina pteroylmonoglutamová), vitamín B12 (kyanokobalamin), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamín B2 (riboflavin), vitamín B1 (thiamin mononitrát).

Dávkování

Rozpusťte 1 šumivou tabletu ve 200 ml vody a užívejte jednou denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 tableta (4 g) *RI
Vitamín C 80 mg 100 %
Vitamín E 12 mg 100 %
Vitamín B1 1,1 mg 100 %
Vitamín B2 1,4 mg 100 %
Vitamín B3 16 mg 100 %
Vitamín B5 6 mg 100 %
Vitamín B6 1,4 mg 100 %
Vitamín B7 50 μg 100 %
Vitamín B9 200 μg 100 %
Vitamín B12 2,5 μg 100 %

*Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby (8400 kJ/ 2000 kcal).

Upozornění

Doplněk stravy s cukry a sladidlem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti. Těhotné a kojící ženy by měly užívání produktu konzultovat se svým lékařem. Nadměrná konzumace může mít projímavé účinky. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte na suchém místě mimo sluneční záření při pokojové teplotě.