GymBeam Nastavitelný PillBoxCena: 74 Kč / 2,78 EUR


-
+

Popis

Nastavitelný PillBox je praktické a pevné pouzdro vhodné k uložení doplňků stravy v různé formě. Má až 9 přihrádek, jejichž počet a velikost si můžete upravit podle vašich dávek. Stává se tak ideálním pomocníkem pro každého, kdo pro dosažení maximálních výsledků využívá doplňky stravy. Umožní vám přehledně organizovat vaši dávku vitaminů nebo jiných suplementů, které tak můžete mít stále s sebou.

Nastavitelný PillBox - praktické a pevné pouzdro k uložení doplňků stravy s přizpůsobitelným počtem a velikostí přihrádek

Nastavitelný PillBox je praktické řešení v podobě pevného pouzdra, ideálního k uložení doplňků stravy. Umožní vám přehledně organizovat vaši dávku vitaminů, minerálních látek, rostlinných výtažků, spalovačů nebo jiných suplementů, které můžete mít stále s sebou. Má zásobník s maximálně 9 přihrádkami, jejichž výsledný počet i velikost si můžete upravit. To vše díky vnitřním příčkám, které se dají snadno posouvat nebo vytahovat. Získáte tak ideální úložný prostor rozložený přesně podle vašich dávek.

Samotné puzdro je navíc vyrobené z polypropylenu, díky němuž se pyšní pevností a odolností. Kromě toho má kompaktní rozměry, které bez problémů zapadnou do každé tašky. Ocenit můžete také pevný uzávěr, který zajistí, že se nemusíte obávat vysypání. Zaujmout může také minimalistickým designem, který zdobí logo GymBeam. Ve výsledku se tak jedná o ideálního pomocníka pro každého, kdo pro podporu zdraví nebo dosažení maximálních tréninkových výsledků využívá doplňky stravy. Díky tomuto pouzdru budete mít svou denní dávku suplementů vždy s sebou bez toho, aby byla roztroušená po tašce nebo zabírala mnoho místa v množství samostatných obalů.

Nastavitelný PillBox a jeho výhody

  • je praktické pouzdro k uložení doplňků stravy
  • je velmi pevný a odolný
  • má až 9 přihrádek, jejichž velikost a počet si můžete upravit
  • nabízí ideální úložný prostor nastavený podle vašich dávek
  • má kompaktní rozměry
  • má pevný uzávěr, díky kterému se nemusíte obávat vysypání
  • je ideální pro každého, kdo chce mít svou denní dávku doplňků vždy s sebou
  • má minimalistický design s logem GymBeam

Rozměry

Rozměry
Délka 18,5 cm
Šířka 15,5 cm
Tloušťka 4,1 cm