AKCE - doprava přes Balíkovnu České pošty jen 39,-


GymBeam Nattokináza enzym 90 kaps.Cena: 259 Kč / 9,25 EUR


Popis

Nattokináza enzym jsou kapsle s obsahem přírodního enzymu nattokináza. Ten se získává z tradičního japonského pokrmu Nattō, který se vyrábí ze sójových bobů fermentovaných bakterií Bacillus subtilis.

Nattokináza enzym - výjimečný enzym z fermentovaných sójových bobů

Nattokináza enzym obsahuje přírodní enzym získávaný z tradičního japonského pokrmu Nattō, který je podobný sýru. Jde o uvařené sójové boby fermentované bakterií Bacillus subtilis. Enzymy jsou v lidském těle ,,urychlovači" chemických reakcí. V organismu jsou přítomny při trávení, respiračním a nervovém systému, ale i dalších procesech v těle. Nattō bylo po staletí používáno v lidové medicíně na léčbu onemocnění spojených s cévami a srdcem. Dokonce se předpokládá, že právě konzumace této tradiční pochoutky by mohla přispívat k dlouhověkosti obyvatel Japonska. V dávce přijmete až 100 mg enzymu nattokináza.

Nattokináza enzym - GymBeam

Nattokináza enzym a jeho výhody

  • obsahuje 100 mg enzymu nattokinázy v dávce
  • vyrábí se z fermentovaných sójových bobů
  • má praktickou formu kapslí

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Složení

Inulin, hypromelózová kapsle, enzym nattokináza (výtažek z fermentovaných sójových bobů) (20 000 FU/g), protispékavá látka (stearan hořečnatý).

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 kapsle
enzym Nattokináza 100 mg (2000 FU)

Upozornění

Doplněk stravy. V případě, že užíváte antikoagulanty, poraďte se před užíváním se svým lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo sluneční záření a v suchu při teplotě do 25°C. Skladujte mimo dosah dětí. Alergeny: Alergeny jsou zvýrazněny tučně ve složení produktu.