GymBeam Ochranná rouška ANTI + PM2.5 filtrCena: 99 Kč / 3,74 EUR


-
+

Popis

Ochranná rouška ANTI + PM2.5 filtr by neměla chybět ve výbavě žádnému člověku, kterému záleží na zdraví svém a lidí v jeho blízkém okolí. Je tvořena sedmi vrstvami. Konkrétně se jedná o 2 vrstvy látky a 5 vrstev filtru, který dokáže zachytit částice o velikosti 2,5 µm. Skvěle drží na obličeji, díky čemuž vám poskytne spolehlivou ochranu.

Ochranná rouška ANTI + PM2.5 filtr - maximální ochrana díky sedmi vrstvám a aktivnímu uhlí 

Ochranná rouška ANTI + PM2.5 filtr je důležitou pomůckou, která může vás i vaše okolí ochránit před onemocněním. Je vyrobena ze sedmi vrstev. Konkrétně se jedná o 2 vrstvy látky a filtr tvořený 2 vrstvami netkané textilie, 2 vrstvami foukané taveniny, které jsou běžnou součástí jednorázových roušek, a jednou vrstvou aktivního uhlí. Díky tomuto složení dokáže rouška zachytit i malé částice o velikosti 2,5 µm, čímž pomáhá snížit riziko přenosu onemocnění. Vy tak můžete mít dobrý pocit, že jste pro svou ochranu udělali maximum. Samotná rouška je pratelná a opakovaně použitelná. Filtr, který je uvnitř, vydrží při každodenním nošení až tři dny, při příležitostném nošení přibližně dva týdny. Pak je potřeba vyměnit jej za nový.  

        

Nemusíte mít strach, že vám bude rouška při nošení vadit. Je vytvarovaná, aby přesně kopírovala tvar obličeje, díky čemuž nesklouzává ani se nevyhrnuje, a je tak maximálně pohodlná. Za ušima si můžete nastavit velikost přesně podle svých potřeb. Stejně tak nechybí ani drátek, který pomůže tomu, aby rouška skvěle padla na každý obličej, a pomáhala tak chránit. 

       

Rouška má jednoduchý moderní design. Jednobarevné provedení s nápisem GymBeam na straně dá vašemu okolí jasně najevo, že se řadíte mezi lidi, kteří na sobě makají. Skvěle se bude kombinovat se sportovním i elegantnějším oblečením. Nosit ji tak můžete do práce, na nákupy i na tréninky. 

             Ochranná rouška ANTI + PM2.5 filtr - GymBeam

             

Ochranná rouška ANTI + PM2.5 filtr a její výhody

  • dokáže zachytit částice o velikosti 2,5 µm
  • obsahuje filtr, který má pět vrstev a je vyměnitelný
  • součástí filtru je i aktivní uhlí
  • pomáhá chránit před přenosem onemocnění
  • má nastavitelnou velikost za ušima, proto je velmi pohodlná
  • je pratelná

      

Složení     

Vnější vrstva: 95 % polyester, 5 % spandex, vnitřní vrstva: 100 % polyester.