Vážení zákazníci, naše pobočka v Koterovské ulici v Plzni je stále otevřena, a e-shop běží v normálním provozu.


GymBeam Ochranná rouška BlackCena: 129 Kč / 4,78 EUR


Popis

Ochranná rouška Black by neměla chybět ve výbavě žádnému člověku, kterému záleží na zdraví svém a lidí v jeho blízkém okolí. Jednovrstvá rouška je z elastického neoprenu, a tak skvěle drží na obličeji. Jednobarevný design mohou nosit muži i ženy, protože se skvěle hodí ke každému oblečení.

Ochranná rouška Black - pomůcka na ochranu vašeho zdraví i okolních lidí

Ochranná rouška Black je praktická pomůcka, která pomůže chránit vaše zdraví a také zdraví lidí kolem. Látka slouží k tomu, aby zachytávala viry či bakterie, které by mohly způsobit nákazu. Díky tomu můžete mít pocit, že jste pro své bezpečí udělali maximum. Nemusíte se bát ani nepohodlí. Jednovrstvý neopren je velmi příjemný a elastický. Navíc je rouška vytvarovaná tak, aby přesně kopírovala tvar obličeje, díky čemuž nesklouzává ani se nevyhrnuje. Stačí si ji jen dát jednoduše za uši a je to. Nosit ji můžete i opakovaně, neboť je pratelná.

Rouška má jednoduchý moderní design. Jednobarevné provedení s nápisem GymBeam na straně dá vašemu okolí jasně najevo, že se řadíte mezi lidi, kteří na sobě makají. Skvěle se bude kombinovat se sportovním i elegantnějším oblečením. Nosit ji tak můžete do práce, na nákupy i na tréninky.

Ochranná rouška Black a její výhody

  • pomáhá chránit vaše zdraví
  • je tvořena příjemným jednovrstvým neoprenem
  • kopíruje tvar obličeje
  • je pratelná, a tak se dá nosit opakovaně
  • jednoduchý design se hodí ke každému outfitu

Mohlo by Vás také zajímat