Doprava ZDARMA

GymBeam Olympijská tyč Eternal Power

GymBeam Olympijská tyč Eternal PowerCena: 6 499 Kč / 245,25 EUR


-
+

Popis

Olympijská tyč Eternal Power je obouruční tyč vyrobená z kvalitní oceli s protikorozní úpravou cerakote. Nejčastěji se využívá při různých komplexních cvicích, jako jsou nadhozy, dřepy či mrtvé tahy. Díky vroubkované části zajistí protiskluzový a pevný úchop. Zejména crossfiťáci a příznivci dynamických cviků ocení jehlová ložiska (needle bearing), která umožní hladkou rotaci a plynulejší pohyb osy pod kotouči. Snadno tak zvládnou i více plynulých opakování za sebou.

Olympijská tyč Eternal Power s jehlovými ložisky zajistí plynulejší otáčení osy pod kotouči, díky čemuž můžete na tréninku snadněji odcvičit několik rychlých opakování za sebou

Olympijská tyč Eternal Power je pánská vzpěračská osa vyrobená z kvalitní legované oceli, kterou využijete na striktní i dynamické cviky. Hodí se na trénink olympijského vzpírání i silového trojboje v podobě dřepu, bench-pressu a mrtvého tahu. Díky tomu s ní procvičíte komplexně celé tělo a můžete tak zapracovat na své síle, kondici i objemu svalové hmoty.

Z jejich předností budou ale nejvíce těžit crossfiťáci a další příznivci dynamického tréninku s činkou. Olympijská tyč Eternal Power je totiž vybavena jehlovými ložisky (needle bearing). Ta umožňují hladkou rotaci a plynulejší pohyb osy pod kotouči. To je ideální třeba v případě, že potřebujete rychle po sobě zvládnout několik clean and jerků nebo jiných cviků. Osa bude rychle reagovat na váš pohyb a vy budete schopni podávat ty nejlepší výkony.

Tato ocelová tyč váží 20 kg, což je hmotnost, kterou na svém tréninku i při závodění používají muži. Má průměr úchopové části 28 mm. Nechybí jí ani vroubkování, které zajišťuje protiskluzový a pevný úchop. Na hřídel o průměru 50 mm můžete naložit běžně dostupné závaží v podobě kotoučů. Výhodou je protikorozová úprava cerakote, která zajistí vysokou odolnost povrchu tyče a její dlouhou životnost.

Maximální nosnost této tyče je až 680 kg. Díky tomu se hodí pro začátečníky i pokročilé vzpěrače. Je to ideální součást každé domácí posilovny, díky které povýšíte trénink na novou úroveň.

K olympijské tyči Eternal Power doporučujeme zakoupit i kotouče IRON 51 mm, díky kterým můžete zvýšit náročnost vašeho tréninku.

Olympijská tyč Eternal Power a její výhody

 • je pánská obouruční tyč vyrobená z legované oceli
 • má jehlová ložiska (needle bearing)
 • zajistí hladkou rotaci a plynulý pohyb pod kotouči
 • je dostatečně pevná
 • je dlouhá 220 cm a váží 20 kg
 • unese až 680 kg
 • má protikorozní úpravu cerakote
 • používá se na dynamické i striktní cviky
 • je vhodná pro začátečníky i pokročilé
 • skvěle se hodí na crossfitové a jiné dynamické tréninky
 • má protiskluzovou úpravu uchopovací části

Vlastnosti olympijské tyče Eternal Power

Vlastnosti
Váha tyče 20 kg
Průměr rukojeti 28 mm
Délka tyče 220 cm
Průměr tyče (část na nakládání kotoučů) 50 mm
Nosnost 680 kg

Mohlo by Vás také zajímat

product
Doprava ZDARMA
product
Doprava ZDARMA
product
Doprava ZDARMA
product

HMS Set na Body Pump SBP22 20kg

2 299 Kč / 86,75 EUR
Doprava ZDARMA
product
Doprava ZDARMA
product
Doprava ZDARMA