GymBeam Omega 3 + Vitamín D3 90 kaps.Cena: 210 Kč / 7,92 EUR


-
+

Popis

Omega 3 + Vitamín D3 je účinným spojením zdravých tuků v podobě omega 3 mastných kyselin a vitamínu D3. Obsahuje tak kyselinu eikosapentaenovou (EPA) a kyselinu dokosahexaenovou (DHA), které mají vliv na správnou činnost srdce. Vitamín D se zase podílí na udržení optimální funkce imunity, kostí i svalů.

Omega 3 + Vitamín D3 - kombinace zdravých tuků EPA a DHA, které přispívají ke správné funkci srdce, a dobře využitelného vitamínu D3

Omega 3 + Vitamín D3 obsahuje kombinaci omega 3 mastné kyseliny a dobře vstřebatelný vitamín D3. Může se tak pochlubit funkčním podílem esenciální kyseliny eikosapentaenové (EPA) a kyseliny dokosahexaenové (DHA). Ty si naše tělo neumí samo vytvořit, a tak je potřeba jejich pravidelné doplňování. EPA i DHA přispívají k normální činnosti srdce, samotná DHA má pak navíc vliv i na udržení správné funkce mozku a zdravého zraku. Pro dosažení příznivého účinku je potřeba přijímat 250 mg EPA a DHA denně, s čímž může tento doplněk efektivně pomoci.

Celkovou funkčnost produktu pak doplňuje vitamín D3 (cholecalciferol), který podporuje správnou funkci imunity. Kromě toho se podílí také na dělení buněk, správné funkci svalů a pomáhá také se zachováním zdravých zubů i kostí. Přispívá ovšem také k normálnímu vstřebávání vápníku a fosforu, což opět souvisí se správnou funkcí kostí.

Vitamín D je známý i pod názvem sluneční vitamín. Paprsky dopadající na naši pokožku totiž dokážou v těle spustit jeho samotvorbu. Nedostatek vitamínu D je tak častější především od podzimu do jara, kdy nosíme více vrstev oblečení a trávíme většinu času v uzavřených prostorách.

Vitamín D patří mezi vitamíny rozpustné v tucích a jeho kombinace s omega 3 mastnými kyselinami je tak vhodná z hlediska jeho správné vstřebatelnosti v těle. Tento produkt je ideální pro všechny lidi, kteří se starají o své zdraví. Skvěle poslouží zejména jedincům, kteří nemají rádi ryby a mořské plody nebo jich v jídelníčku z jakéhokoliv důvodu nemají dostatek. Omega 3 + Vitamín D3 tak představuje pohodlný způsob, jak účinně doplnit omega 3 mastné kyseliny a vitamín D3 pomocí jednoho produktu.

Omega 3 + Vitamín D3 - GymBeam

Omega 3 + Vitamín D3 a jejich výhody

 • kapsle s obsahem omega 3 mastných kyselin a vitamínu D3
 • jsou zdrojem kyseliny eikosapentaenové (EPA) a kyseliny dokosahexaenové (DHA)
 • obsahují cholekalciferol, který je dobře vstřebatelnou formou vitamínu D
 • jednou dávkou doplníte 360 mg EPA, 240 mg DHA a 50 μg vitamínu D3
 • přispívají ke správné činnosti srdce
 • mají vliv na fungování mozku a dobrý zrak
 • přispívají ke správné funkci imunity
 • podílí se na dělení buněk
 • podporují udržení zdravých zubů kostí
 • pomáhají se zachováním správné funkce svalů
 • jsou vhodné pro lidi, kteří se starají o své zdraví
 • mají formu praktických kapslí
 • v jednom produktu doplníte omega 3 tuky a vitamín D3

Složení

Rybí olej, vitamín D3 (cholekalciferol), softgelová kapsle (želatina, glycerol, čištěná voda).

Dávkování

Užívejte 2 kapsle denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 2 kapsle *RI
Rybí olej 2000 mg -
- Omega 3 600 mg -
- EPA 360 mg -
- DHA 240 mg -
Vitamín D3 50 μg (2000IU) 1000%

*Referenční hodnota příjmu průměrné dospělé osoby (8400 kJ/ 2000 kcal).

Upozornění

Doplněk výživy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti. Těhotné a kojící ženy by měly užívání produktu konzultovat s lékařem. Skladujte mimo dosah malých dětí. Uchovávejte na suchém místě mimo přímé sluneční záření při pokojové teplotě. Alergeny: Alergeny jsou vyznačeny ve složení tučně.