GymBeam Ostropestřec mariánský 120 kaps.Cena: od 219 Kč / 8,26 EUR

bez príchute
219 Kč
8,26 EUR

Popis

Ostropestřec mariánský neboli Silybum marianum (ostropestřec mariánský) je extrakt z prospěšné rostliny, která je spojována s mnoha výhodami. Konkrétně pomáhá při péči o srdce, žlučník a játra, která se podílejí na přirozené detoxikaci organismu. Tento extrakt je tak prospěšný pro každého, kdo chce pečovat o celkové zdraví, vitalitu a harmonizaci organismu.

Ostropestřec mariánský je funkční doplněk s garantovaným obsahem silymarinu, který pomáhá s péčí o játra, žlučník a přirozenou detoxikaci organismu

Ostropestřec mariánský neboli Silybum marianum (ostropestřec m ariánský) je rostlinný extrakt se standardizovaným 80% obsahem účinné látky silymarin. Díky tomu máte jednoznačně zaručeno množství účinných látek. Tento funkční extrakt pomáhá pečovat o trávení, srdce a žlučník. Dále pak přispívá k péči o imunitu a játra, která se podílejí na přirozené detoxikaci organismu. Jedná se tedy o doplněk stravy s celou řadou benefitů, který pomůže s péčí o celkové zdraví, vitalitu a harmonizaci organismu.

Ostropestřec mariánský - GymBeam

Ostropestřec mariánský a jeho výhody

  • je to funkční rostlinný extrakt
  • můžete ho také znát pod názvem Milk Thistle
  • má standardizovaný 80% obsah účinného silymarinu
  • pomáhá při péči o játra, žlučník a srdce
  • ideální pro lidi, kteří chtějí pečovat o své zažívání.
  • pomáhá při péči o celkové zdraví a vitalitu

Složení

Extrakt z ostropestřce mariánského (Silybum marianum) (80 % silymarin), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protihrudkující činidlo (fosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý), želatinová kapsle.

Dávkování

Užívejte 1-2 kapsle denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 2 kapsle
Extrakt z ostropestřce mariánského (Silybum marianum) 500 mg
- Silymarin 400 mg

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.