Doprava ZDARMA

GymBeam Otužovací vana 1430 g

GymBeam Otužovací vana 1430 gCena: 189 199 Kč / 7 139,58 EUR


-
+

Popis

Otužovací vana je tou nejlepší volbou pro každého, kde chce pravidelně podstoupit ledovou koupel. Součástí je chladící zařízení, na kterém si jednoduše nastavíte teplotu vody v rozmezí 0–40 °C. Díky tomu se můžete zchladit i během nejteplejších dní, nebo si naopak užít teplou vanu v chladnějším počasí. Ocení ji tak například otužilci, kteří chtějí poznat všechny benefity pravidelného ochlazování těla.

Otužovací vana s chladícím systémem, na kterém jde nastavit teplota, je ideální volbou pro každého, kdo se chce celoročně otužovat

Otužovací vana je ideální řešení pro každého, kdo chce celoročně podstupovat blahodárnou ledovou koupel. Součástí je totiž chladící přístroj, na kterém si pohodlně nastavíte požadovanou teplotu v rozmezí 0–40 °C. Můžete se tak v ní zchladit i během těch nejteplejších dní. Možnost výběru teploty má na rozdíl od řeky nebo rybníku výhodu i v tom, že ji můžete přizpůsobit vašim aktuálním zkušenostem s otužováním. Tato vana je tak vhodná pro začínající i pokročilé otužilce. Během chladnějších dní si však vodu můžete ohřát až na 40 °C, a užívat si tak příjemné teplo a relaxaci.

Záleží čistě na vás, zda si ji umístíte dovnitř nebo ven. Má totiž vložku z nerezové oceli a je obložená kvalitním hemlock thermo dřevem, které odolá i venkovním nepříznivým podmínkám. Když otužovací vanu navíc nebudete používat, stačí ji zakrýt izolačním víkem, které zabrání, aby do ní napadalo listí nebo jiné nečistoty. O udržení čisté vody se pak postará filtrační ozónový systém.

Nemusíte mít obavy ani z instalace této otužovací vany. Stačí ji umístit na vámi vybrané místo, kde bude dostupný zdroj vody a elektrické energie. Pak ji zapojíte do zásuvky, připojíte hadici do napouštěcího otvoru a pustíte vodu. Až bude voda částečně napuštěná, nastavíte si na chladícím zařízení požadovanou teplotu. Proudící voda v chladícím systému se pak bude postupně ochlazovat nebo ohřívat. Po pár minutách je koupel nachystaná. Do vany se pohodlně dostanete díky připravenému dřevěnému schůdku. Podrobný návod k obsluze najdete v uživatelském manuálu.

Budete tak mít kdykoliv k dispozici ledovou lázeň a nemusíte chodit někam daleko k řece nebo rybníku. Po otužování můžete navíc rovnou zamířit do tepla svého domova. Ocení ji také jedinci, kteří se do teď ochlazovali jen studenou vodou ve sprše a chtějí otužování posunout na vyšší level. Pokud však s touto metodou začínáte, raději teplotu vody snižujte postupně. Také čas strávený ve vaně zvyšujte pomalu, aby vaše tělo mělo možnost si na chlad zvyknout.

Otužování můžete zařadit po tréninku v rámci regenerace nebo kdykoliv během dne, když se potřebujete probrat a osvěžit. Vynechávejte ho naopak v případě, že jste nemocní nebo se necítíte dobře. Při otužování vždy dbejte na maximální bezpečnost.

Otužovací vana a její výhody

 • prostorná otužovací vana s chladícím zařízením
 • možnost nastavení teploty v rozmezí 0–40 °C
 • hodí se do vnitřních i venkovních prostor
 • vložku tvoří nerezová ocel
 • je obložená odolným hemlock thermo dřevem
 • má filtrační ozónový systém
 • jde zakrýt izolačním víkem
 • vhodná na ledovou nebo teplou koupel
 • ideální na celoroční používání
 • je dobře přístupná díky schůdku
 • snadno se instaluje a obsluhuje
 • je vhodná pro začínající i pokročilé otužilce

Obsah balení

 • chladící přístroj 1x
 • otužovací vana 1x
 • schůdek 1x
 • izolační víko 1x
 • uživatelský manuál 1x

Materiál

Thermo dřevo Hemlock, nerezová vložka, kovový rám

Vlastnosti

Technické parametry
Délka (vnejší rozměr) 2050 mm
Šířka (vnejší rozměr) 730 mm
Výška (vnejší rozměr) 820 mm
Objem 500 l
Kapacita 1 osoba
Nastavení teploty 0–40 °C
Filtrace ozónový filtr

Mohlo by Vás také zajímat

product

GymBeam Otužovací vana 1430 g

189 199 Kč / 7 139,58 EUR
Doprava ZDARMA
product

HMS Multipress CYKLOP 4

108 999 Kč / 4 113,17 EUR
Doprava ZDARMA
product

HMS Leg-press / Hacken dřep LP3175

77 999 Kč / 2 943,36 EUR
Doprava ZDARMA
product

HMS PREMIUM CYKLOP 2 MULTIPRESS HMS

75 999 Kč / 2 867,89 EUR
Doprava ZDARMA
product

MARBO PECK-DECK MP-U224

64 999 Kč / 2 452,79 EUR
Doprava ZDARMA
product

MARBO Lateral Raise MP-U228

59 999 Kč / 2 264,11 EUR
Doprava ZDARMA
product

MARBO Cest-press MP-U225

59 999 Kč / 2 264,11 EUR
Doprava ZDARMA
product
Doprava ZDARMA
product

HMS Posilovací věž ARES 1

56 869 Kč / 2 146,00 EUR
Doprava ZDARMA