GymBeam Pampeliška lékařská 90 kaps.Cena: 210 Kč / 7,92 EUR


-
+

Popis

Pampeliška lékařská obsahuje v jedné kapsli 500 mg prášku z kořene této rostliny. V pampelišce lékařské najdete celou řadu biologicky aktivních látek, které jsou spojovány s protizánětlivými a antioxidačními účinky. Díky čistě rostlinnému původu je vhodná i pro vegany.

Pampeliška lékařská je známá pro svůj vysoký obsah antioxidantů

Pampeliška lékařská obsahuje 500 mg prášku z kořene této rostliny v jedné kapsli. Tradičně se používá pro celkovou podporu vitality a harmonizace organismu. Také je součástí směsí, které mají za úkol podpořit přirozené detoxikační procesy v organismu. Navíc je zdrojem antioxidantů, které chrání buňky před oxidativním stresem. Má čistě rostlinné složení, a díky tomu je vhodná i pro vegany. Je ve formě praktických kapslí.

Pampeliška lékařská - GymBeam

Pampeliška lékařská a její výhody

  • obsahuje 500 mg prášku z kořene pampelišky lékařské v jedné dávce
  • je v praktické kapslové formě
  • je zdrojem antioxidantů
  • je vhodná pro vegany

Složení

Prášek z kořene pampelišky lékařské (Taraxacum officinale), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protispékavé činidlo (stearan hořečnatý), hypromelózová kapsle.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 kapsle
Prášek z kořene pampelišky lékařské (Taraxacum officinale) 500 mg

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.