GymBeam Pěnová kostka na jógu BlackCena: 129 Kč / 4,87 EUR


-
+

Popis

Pěnová kostka na jógu je praktická cvičební pomůcka, která vám dodá oporu a větší stabilitu při provádění jógových pozic. Díky ní zvládnou efektivně cvičit jógu i začátečníci a lidé s horší flexibilitou. Hodí se však také na protahování či pilates. Ocení ji tak každý, kdo navštěvuje skupinové lekce nebo cvičí sám doma.

Pěnová kostka na jógu - multifunkční cvičební pomůcka, která dodá oporu a větší stabilitu v náročných ásanách

Pěnová kostka na jógu je praktická cvičební pomůcka, díky které zvládnete i náročnější ásany. Jedná se o měkký blok se zaoblenými okraji vyrobený z odolného ethylenvinylacetátu (EVA). Má tvar kvádru s 3 různými výškami. Můžete si tak vybrat, podle cviku a vaší aktuální flexibility a mobility, na kterou stranu kostku položíte.

Poskytne vám tak spolehlivou oporu zejména v pozicích, kdy máte problém dosáhnout na zem. Třeba ve stoje v předklonu si ji můžete položit pod ruce, a zkrátit tak vzdálenost mezi vámi a podložkou. Díky tomu bude snadnější cvik provést bez obětování správné techniky. Stejně tak se používá i v sedě jako podložka pod hýždě, čímž dochází k uvolnění kyčlí.

Oceníte ji rovněž při tréninku náročnějších jógových pozic, jako je například vrána. Když si tuto kostku dáte pod chodidla, budete stabilnější. V poloze vleže na boku si ji zase můžete umístit pod hlavu, čímž udržíte páteř v rovině. Využijete ji ovšem také na strečink. Pokud si ji například pod sebe položíte vleže na zádech, účinně je tak protáhnete.

Pěnová kostka na jógu se hodí dokonce i na silový trénink. Pomocí 2 kostek můžete například provádět klasické kliky. Dáte si je pod ruce a začnete cvičit. Zvýšíte tak rozsah pohybu v kliku, čímž tento cvik zefektivníte. Tato univerzální pomůcka tak najde využití v každé domácí posilovně. Navíc je lehká, nezabere moc místa a vleze se i do tašky na cvičení. Bez problémů ji tak můžete vzít s sebou na lekci jógy nebo do posilovny. Oblíbí si ji začátečníci, lidé s horší flexibilitou a také zkušení jogíni.

Pěnová kostka na jógu a její výhody

  • praktická cvičební pomůcka
  • je vyrobena z měkké a odolné pěny EVA
  • váží pouze 180 g
  • jde nastavit na 3 různé výšky
  • má zakulacené okraje
  • ideální na jógu
  • dodá oporu a stabilitu při tréninku jógy
  • vhodná pro začátečníky i zkušené jogíny
  • hodí se i na pilates a protahování
  • balení obsahuje 1 kostku na jógu

Materiál

EVA

Vlastnosti pěnové kostky na jógu

Vlastnosti
Hmotnost 180 g
Délka 7,5 cm
Šířka 15 cm
Výška 23 cm