GymBeam Podpora ledvin 60 kaps.Cena: 229 Kč / 8,64 EUR


-
+

Popis

Podpora ledvin je komplexní doplněk stravy s funkčním složením pro maximální péči o zdraví ledvin. Obsahuje zinek, koenzym Q10 a 5 rostlinných extraktů včetně výtažku z brusinek a kopřivy dvoudomé. Zinek totiž patří mezi antioxidanty, díky čemuž přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem. To je důležité i pro ledviny, které z těla odvádějí pryč odpadní látky.

Podpora ledvin - funkční komplex se zinkem, extraktem z brusinek a dalšími účinnými látkami pro maximální péči o ledviny

Podpora ledvin je funkční komplex látek pro péči o ledviny a močové cesty. Slouží tak i k přirozené podpoře detoxikace těchto orgánů, na které organismus pracuje 24/7. Ve složení tak najdete kombinaci zinku, koenzymu Q10 a 5 rostlinných výtažků. Jádrem produktu je zinek, který podporuje normální metabolismus kyselin a zásad. Podílí se tak na udržování optimálního pH v organismu, což mají na starost rovněž ledviny.

Mimo to zinek patří mezi antioxidanty, které přispívají k ochraně buněk před oxidačním stresem. S tím souvisí také molekula koenzym Q10, která se přirozeně nachází v našem těle, kde je součástí antioxidačního systému. Antioxidanty tak dokáží chránit také buňky ledvin před škodlivým působením volných radikálu. Ledviny jsou totiž poměrně namáhaným orgánem, který se podílí na přirozené detoxikaci organismu formou vylučování odpadních a toxických látek z těla.

Komplex je dále doplněný o výtažek z brusinek (Vaccinium macrocarpon). Ty ve formě doplňků stravy vyhledávají zejména lidé, kteří trpí častými močovými problémy. Za blahodárnými účinky tohoto ovoce stojí zejména bioaktivní proanthokyanidiny. Ty se spojují se schopností působení proti problematickým organismům, které mohou mít na svědomí potíže s močovými cestami. Obsažený extrakt je navíc standardizovaný na 10% obsah proanthokyanidinů, díky čemuž s jistotou víte, kolik bioaktivních látek skutečně přijmete.

Podpora ledvin - GymBeam

Ve složení najdete rovněž extrakt z přesličky rolní (Equisetum arvense), kopřivy dvoudomé (Urtica dioica), břízy bělokoré (Betula pendula) a zlatobýlu obecného (Solidago virgaurea). Tyto rostlinné výtažky jsou vyhledávány hlavně mezi lidmi, kteří chtějí podpořit funkci ledvin a odvodnění organismu. Například kopřiva dvoudomá je díky svým močopudným vlastnostem považována za přírodní diuretikum. Díky tomu může pomoci ledvinám zbavit se nadměrného množství vody a odpadních produktů metabolismu.

Podpora ledvin je díky pečlivě vybranému složení skvělým pomocníkem pro maximální péči o ledviny a močové cesty. Má formu praktických kapslí, které jsou vhodné i pro vegany.

Podpora ledvin a její výhody

 • komplexní produkt pro péči o ledviny a močové cesty
 • obsahuje zinek a koenzym Q10
 • ve složení má 5 rostlinných extraktů
 • obsahuje kopřivu dvoudomou, která je považována za přírodní diuretikum
 • podporuje normální metabolismus kyselin a zásad
 • pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem
 • ideální pro podporou přirozené detoxikace organismu
 • může pomoci se zadržováním vody a odvodněním těla
 • hodí se lidem, kteří chtějí podpořit funkci ledvin
 • má formu praktických kapslí
 • je vhodný i pro vegany

Složení

Brusinkový extrakt 15:1 (Vaccinium macrocarpon) (10 % proantokyanidiny), maltodextrin, extrakt z přesličky rolní 4:1 (Equisetum arvense), extrakt z kopřivy dvoudomé 4:1 (Urtica dioica), extrakt ze zlatobýlu obecného (Solidago virgaurea), extrakt z listů břízy bělokoré (Betula pendula), bisglycinát zinečnatý, protihrudkující látky (stearan hořečnatý, oxid křemičitý), koenzym Q10, hypromelózová kapsle.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 kapsle *RI
Brusinkový extrakt 15:1 (Vaccinium macrocarpon) 150 mg
- proanthokyanidiny 15 mg
Extrakt z prasličky rolní 4:1 (Equisetum arvense) 100 mg
Extrakt z kopřivy dvoudomé 4:1 (Urtica dioica) 100 mg
Extrakt ze zlatobýlu obecného (Solidago virgaurea) 100 mg
Extrakt z listů břízy bělokoré (Betula pendula) 100 mg
Zinek 5 mg 50 %
Koenzym Q10 10 mg

* Referenční hodnota příjmu průměrné dospělé osoby (8400 kj/2000 kcal)

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Uchovávejte na suchém místě mimo přímé sluneční záření při pokojové teplotě.

Alergeny: Může obsahovat stopy lepku, sóji a mléka.