GymBeam Podpora štítné žlázy 90 kaps.Cena: 229 Kč / 8,64 EUR


-
+

Popis

Podpora štítné žlázy je komplexní doplněk stravy s obsahem jódu a selenu, které přispívají ke správné funkci štítné žlázy. Jejich účinky skvěle doplňuje l-tyrozin, l-karnitin, extrakt z ashwagandhy a další pečlivě vybrané látky. Ocení ho zejména lidé, kteří hledají způsob, jak podpořit zdravou činnost štítné žlázy, optimalizovat metabolismus a mít přes den více energie.

Podpora štítné žlázy je komplexní doplněk s jodem a selenem pro správnou funkci štítné žlázy

Podpora štítné žlázy je speciální doplněk stravy s obsahem funkčních látek, který je navržen pro maximální péči o zdraví štítné žlázy. Má komplexní a funkční složení sestavené na základě aktuálních vědeckých poznatků. Najdete v něm pečlivě vybrané minerální látky, extrakty z rostlin a další účinné složky v optimálním poměru. 

 

Obsažený standardizovaný extrakt z chaluhy bublinaté (Fucus vesiculosus) je přírodním zdrojem jódu. Tato minerální látka podporuje správnou funkci štítné žlázy a také přispívá k normální tvorbě hormonů štítné žlázy. Ty ovlivňují zejména metabolismus živin (bílkovin, tuků a sacharidů), ze kterých se pak v těle uvolňuje energie pro myšlení, pohyb a další děje. Štítná žláza má tak vliv i na celkovou rychlost metabolismu, která je například spojená s úspěšnějším hubnutím a kontrolou tělesné hmotnosti.    

 

Další účinnou látkou je selen, jenž se v tomto produktu nachází v organické formě. Je to z toho důvodu, že je pro tělo vysoce vstřebatelná a využitelná. Selen je pak, stejně jako jod, důležitou látkou pro správnou funkci štítné žlázy. Kromě toho je nepostradatelný i pro enzymy zajišťující správnou aktivaci hormonů štítné žlázy (tyroxin (T4) na aktivní hormon trijodtyronin (T3). V neposlední řadě se může pochlubit antioxidačními účinky, díky kterým přispívá k ochraně tělesných buněk před oxidačním stresem. 

 

Ve složení najdete také aminokyselinu l-tyrosin. Ta slouží jako prekurzor obou hormonů štítné žlázy (tyroxinu a trijódtyroninu). To znamená, že se z něj tyto dvě látky v těle tvoří, a má tak pro ně klíčový význam. Komplex je dále doplněný o Myo-inozitol, který se někdy také označuje jako vitamín B8. Přirozeně se vyskytuje v buňkách lidského těla, ve kterém se podílí zejména na hormonálních aktivitách souvisejících rovněž se štítnou žlázou. 

 

Svou roli má také přidaný výtažek z kořene ashwagandhy (Withania somnifera), který je standardizovaný na obsah aktivních vitanolidů. Díky tomu tak máte jistotu, že je tento extrakt zdrojem účinné látky. Tato bylina patří mezi oblíbené adaptogeny, které jsou užívané s cílem udržení duševní i fyzické energie v průběhu dne a zvýšení odolnosti organismu vůči stresu. Pro komplexní efekt je produkt obohacen také o l-karnitin. Ten se podílí na přenosu mastných kyselin (tuků) do mitochondrií, kde probíhá jejich spalování na energii, což může vyústit v efektivnější metabolismus a více energie pro život. 

 

Podpora štítné žlázy je tak díky svému jedinečnému složení skvělým pomocníkem pro maximální péči o tento orgán. Ocení jej především lidé, kteří hledají způsoby, jak si udržet zdravou štítnou žlázu, optimální rychlost metabolismu, dostatečný přísun energie v průběhu dne a celkovou vitalitu. Má formu praktických kapslí pro snadné užívání.     

 

Podpora štítné žlázy - GymBeam

 

Podpora štítné žlázy a její výhody

  • obsahuje funkční komplex látek pro péči o štítnou žlázu
  • je zdrojem selenu, jodu a l-tyrosinu
  • obsahuje výtažky z ashwagandhy (Withania somnifera) a chaluhy bublinaté (Fucus vesiculosus)
  • přispívá ke správné funkci štítné žlázy
  • podporuje normální tvorbu hormonů štítné žlázy
  • má antioxidační účinky
  • je ve formě praktických kapslí

      

Složení

Myo-inozitol, L-karnitin báze, extrakt z kořene ashwagandhy (Withania somnifera) (7 % vitanolidy), extrakt z chaluhy bublinaté (Fucus vesiculosus) (0,1 % jód), L-tyrosin, protihrudkující látka (stearan horečnatý), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), L-selenomethionin, celulózová kapsle.     

    

Dávkování

Užívejte 2 kapsle denně.

                    

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 2 kapsle *RI
Myo-inozitol 400 mg -
L-karnitin báze 300 mg -
Extrakt z kořene ashwagandhy (Withania somnifera) 180 mg -
- Vitanolidy 12,6 mg -
Extrakt z chaluhy bublinaté (Fucus vesiculosus) 150 mg -
- Jód 150 µg 100 %*
L-Tyrosin 100 mg -
Selen 55 µg 100 %*
 
*Referenční hodnota příjmu průměrné dospělé osoby (8400 kJ/ 2000 kcal).

             

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Alergeny: Může obsahovat stopy lepku, sóji a mléka.