GymBeam Posilovací expandér s úchyty 5 kgCena: 229 Kč / 8,65 EUR


-
+

Popis

Posilovací expandér s úchyty 5 kg je praktická fitness pomůcka na cvičení. Využijete ho doma, ve fitku, ale klidne i na venkovním outdoorovém hřišti. Má odpor na úrovni 5 kg, který můžete využít k efektivnímu procvičení vybraných svalových partií. Navíc se dá pevně uchopit díky úchopům. e vyrobený z latexu, který se pyšní vysokou odolností proti opotřebování.

Posilovací expandér s úchyty 5 kg - praktická pomůcka na cvičení, díky níž efektivně procvičíte své svaly

Posilovací expandér s úchyty 5 kg patří k povinné výbavě každého sportovce, ale i všech těch, kteří chtějí maximalizovat své tréninkové úsilí. Jedná se o praktickou pomůcku na cvičení, která má odpor na úrovni 5 kg. Díky němu můžete efektivně procvičit vybrané svalové partie, jako například hrudník, záda, ramena nebo ruce, ale i celé tělo. Obzvlášť ho oceníte v případě, že vám chybí sparing partner. Pomůže například při bench pressu nebo dřepech. Je vybavený dvojicí úchytů, které zabezpečí, že se skvěle drží a zaručí dokonalou pevnost vašeho úchopu při cvičení. To si s ním můžete užít ve fitku, doma, ale i na venkovním hřišti.

Kromě toho se velmi dobře skladuje a nezabírá místo jako standardní výbava do fitka, ke které většinou potřebujete více prostoru. I proto ho můžete ocenit například v menším bytě, ale také v každé domácí posilovně, s kterou chcete ušetřit místo ve vašem příbytku. Má délku 120 cm a je vyrobený z latexu, který mu zaručuje dlouhou životnost. Pyšní se totiž vysokou odolností proti opotřebování. Navíc je charakteristický zvýšenou elasticitou, která minimalizuje riziko přetrhnutí.

Posilovací expandér s úchyty 5 kg - GymBeam

Posilovací expandér s úchyty 5 kg a jeho výhody

  • je fitness pomůcka na efektivní procvičení svalů
  • má odpor na úrovni 5 kg
  • pomůže procvičit svaly celého těla, včetně hrudníku, zad, ramen či rukou
  • má praktické úchyty, díky nimž se dá pevně uchopit
  • velmi dobře se skladuje a nezabírá moc místa
  • hodí se do menší domácí posilovny i fitka
  • má délku 120 cm
  • je vyrobený z latexu, který mu zaručuje dlouhou životnost
  • pyšní se vysokou odolností a zvýšenou elasticitou, která minimalizuje možnost přetrhnutí

Materiál

Latex, PP

Vlastnosti expandéru na cvičení

Vlastnosti Délka Odpor
Posilovací expandér s úchyty 5 kg 120 cm 5 kg