Doprava ZDARMA

GymBeam Posilovací klec - rozšíření

GymBeam Posilovací klec - rozšířeníCena: 12 999 Kč / 490,53 EUR


-
+

Popis

Posilovací klec - rozšíření je další funkční část k naší posilovací kleci, která vytvoří větší prostor pro silový trénink celého těla. Je ideální na cvičení s volnými činkami, ale také pro shybování a zavěšení posilovacích systémů. Vyniká svým pevným ocelovým materiálem, odolným nátěrem a vysokou stabilitou.

Posilovací klec - rozšíření nabízí další prostor pro sportovce, kteří chtějí procvičit tělo s volnými vahami nebo vlastní hmotností

Posilovací klec - rozšíření je dalším dílem, který by vám neměl chybět ve výbavě domácího fitka. Jednoduše ho připojíte k naší posilovací kleci, a tím snadno vytvoříte prostor na cvičení dalším lidem, kteří na sobě chtějí zamakat. Rozšíření je tak nezbytné v případě, že si na kleci vytváříte vlastní kruhový trénink, při kterém střídáte cviky, nebo si chcete zacvičit s vaší drahou polovičkou či partou kamarádů.

Rozšíření je stejně jako posilovací klec vyrobeno z kvalitní pevné oceli a tloušťka každé stěny konstrukce je 3 mm. Díky tomu dokáže zajistit vysokou stabilitu při cvičení. Aby bylo rozšíření na posilovací klec co nejvíce univerzální, mají jednotlivé sloupce po celé délce děrování. Ve střední části jsou dírky dokonce ještě hustěji u sebe, a to jen 25 mm (Westside hole spacing). Lépe se tak přizpůsobí výšce každého člověka.

Díky svému provedení je rozšíření posilovací klece ideální pro všechny, kteří rádi cvičí s volnými vahami. Stačí na konstrukci umístit J-cup háky, přidat olympijskou tyč s kotouči a můžete ji používat třeba na dřepování. Pokud se rozhodnete rozšíření na posilovací klec zkombinovat i s nastavitelnou lavicí, můžete na něm dělat bench-press a další cviky na vrchní část těla. Využijí ho však i sportovci, kteří při cvičení preferují jako zátěž především hmotnost vlastního těla. Konstrukce má v sobě zabudované i 2 hrazdy, které můžete použít při shybech, přitahování kolen ve visu a dalších cvicích. Stejně tak na ni můžete upevnit i závěsný posilovací systém a různé posilovací gumy či expandéry, které vám usnadní cvičení shybů či nabídnou nové možnosti tréninku celého těla.

Rozšíření na posilovací klec má černou barvu nanášenou práškovým vypalováním, díky čemuž má nátěr vysokou kvalitu. I při častém používání tak bude vypadat jako nové. Jde o ideálního pomocníka, kterého využijete při domácím cvičení i tréninku celého těla ve fitku.

Posilovací klec - rozšíření a její výhody

 • multifunkční tréninková pomůcka
 • rozšíří posilovací klec o další cvičební prostor
 • procvičíte s ním celé tělo
 • je ideální pro trénink doma i ve fitku
 • má pevnou ocelovou konstrukci se 2 nosnými sloupky
 • je maximálně stabilní
 • má nosnost 300 kg
 • díky děrování umožňuje nastavení velikosti
 • ideální pro trénink s vlastní vahou i volnými činkami
 • barva na povrchu je nanesena práškovým vypalováním
 • balení obsahuje spojovací materiál ke složení dané konstrukce

Obsah balení

Balení obsahuje také spojovací materiál ke složení dané konstrukce (6 hranné šrouby, matice a podložky).

Materiál

Ocel

Vlastnosti posilovací klece - rozšíření

Vlastnosti
Šířka 120 cm
Hloubka 113 cm
Výška 230 cm
Nosnost 300 kg

Mohlo by Vás také zajímat

product
Doprava ZDARMA
product

MARBO DIP PRESS MF-U009

44 899 Kč / 1 694,30 EUR
Doprava ZDARMA
product

HMS Posilovací věž X2

36 299 Kč / 1 369,77 EUR
Doprava ZDARMA
product
Doprava ZDARMA
product
Doprava ZDARMA
product

GymBeam Posilovací klec

24 799 Kč / 935,81 EUR
Doprava ZDARMA
product

MARBO Hacken dřep (leg-press) MS-U106

24 799 Kč / 935,81 EUR
Doprava ZDARMA
product

MARBO Protisměrné kladky MS-W106

22 489 Kč / 848,64 EUR
Doprava ZDARMA
product
Doprava ZDARMA