GymBeam Přeslička rolní 90 kaps.Cena: 229 Kč / 8,64 EUR


-
+

Popis

Přeslička rolní je extrakt z rostliny, která se pyšní obsahem mnoha bioaktivních látek. Pomáhá při péči o pokožku, vlasy a nehty. Zároveň se pojí s osvěžením těla. Jedná se tak o doplněk ideální pro ženy, které pečují o svůj vzhled a krásu.

Přeslička rolní je extrakt z rostliny bohaté na bioaktivní látky, který pomáhá s péčí o vlasy, nehty a pokožku

Přeslička rolní je funkční extrakt z rostliny známé také jako horsetail či latinským názvem Equisetum arvense. Obsahuje mnoho bioaktivních látek a je významná svými četnými benefity. Tato rostlina se pojí s péčí o pokožku, vlasy či nehty a jejich mineralizaci. Proto je skvělá jako doplněk pro ženy, které dbají o svou krásu a vzhled. Navíc se pojí s péčí o přirozené pročištění těla. Pomáhá totiž i při péči o játra a ledviny. Na své si přijdou i sportovci a aktivní lidé, jelikož je vhodná při péči o kosti a klouby. Využijí ji tak všichni ti, kteří se chtějí starat o zdraví svého pohybového aparátu. Jedná se o tradiční rostlinu, kterou znali již naši předkové jako pomůcku při péči o zdraví a vitalitu těla. Jelikož jde o čistě rostlinný produkt, je skvělým doplňkem i pro vegetariány a vegany.

Přeslička rolní - GymBeam

Přeslička rolní a její výhody

  • jde o extrakt s obsahem mnoha bioaktivních látek
  • je bez GMO
  • neobsahuje lepek ani laktózu
  • je vhodná při péči o pokožku, vlasy a nehty
  • spojuje se s péčí o játra či ledviny a přirozené pročištění těla
  • pomůže s péčí o kosti a klouby
  • je vhodná pro vegetariány a vegany

Složení

Extrakt z přesličky rolní 10:1 (Equisetum arvense), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protispékavé činidlo (stearan hořečnatý), hypromelózová kapsle.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty

1 kapsle

*RI

Extrakt z přesličky rolní 10:1 (Equisetum arvense)

300 mg

**

**Referenční příjem pro dospělého není stanoven.

Upozornění

Doplněk výživy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.