GymBeam Rakytník 90 kaps.Cena: 200 Kč / 7,56 EUR


-
+

Popis

Rakytník obsahuje 400 mg extraktu z rakytníku v jedné kapsli. Výtažek pochází z rostliny, která je známá svým obsahem vitamínů, minerálních látek a antioxidantů. Díky tomu jsou doplňky stravy s rakytníkem vyhledávané mezi lidmi, kteří usilují o celkovou podporu zdraví a vitality.

Rakytník obsahuje v jedné kapsli 400 mg extraktu z rakytníku s vysokým podílem antioxidantů

Rakytník obsahuje extrakt z rakytníků (Fructus hippophae) ve formě veganských kapslí. V jedné dávce přijmete 400 mg výtažku z této rostliny, která je známá svým vysokým obsahem antioxidantů. Ty pomáhají chránit buňky před oxidačním stresem a volnými radikály.

Rakytník má typické oranžovo-žluté plody, které se tradičně konzumují čerstvé, sušené nebo ve formě sirupu či džemů. Jejich popularita se obvykle ještě zvyšuje v období chřipek a nachlazení. Plody a listy této rostliny totiž obsahují celou řadu důležitých vitamínů, minerálních látek a zdravých tuků. Díky tomu jsou doplňky stravy s rakytníkovým extraktem oblíbené mezi lidmi, kteří usilují o podporu celkového zdraví a vitality organismu.

Rakytník - GymBeam

Rakytník a jeho výhody

  • v jedné dávce přijmete 400 mg extraktu z rakytníku (Fructus hippophae)
  • obsahuje antioxidanty
  • popularitu si získal mezi lidmi, kteří usilují o podporu zdraví
  • je ve formě praktických kapslí
  • je vhodný pro vegany

Složení

Rakytníkový extrakt 10: 1 (Fructus hippophae), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protispékavé činidlo (stearan hořečnatý), hypromelózová kapsle.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 kapsle
Rakytníkový extrakt 10:1 (Fructus hippophae) 400 mg

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Minimální trvanlivost: Uvedená na obalu.